Chcete být vidět? Alespoň na internetu? Měli byste!

Internet je mocný nástroj. Skvělý zdroj informací i zábavy. Na internetu nakupujeme i prodáváme. S internetem vaříme, cvičíme, zahradničíme a kutíme. A věnujeme se řadě dalších aktivit.

Podle statistik internet používá více než osmdesát procent lidí starších šestnácti let. Přepočteno na konkrétní cifru se jedná o více než sedm milionů lidí. Přibývá i uživatelů mezi seniory a enormní nárůst je zaznamenán mezi teenagery. Rozumíte, proč je důležité být na internetu vidět? Obzvláště pokud podnikáte?

Obsah

7 milionů lidí na internetu

Odpověď je jasná. Prostřednictvím webových stránek se o vašich službách či zboží dozví velké množství lidí. S těmi správnými nástroji digitálního marketingu jich může být až zmíněných 7 milionů! A ti se mohou stát vašimi zákazníky. Co pro to musíte udělat?

Základem jsou webové stránky

Funkční, moderní, přehledné a vydělávající. Jejich pořízení v dnešní době nemusí být závratně drahou záležitostí. Provoz a tvorba webových stránek postavených na platformě WordPress specialisty ze společnosti AJAS Corporation, s.r.o. vás může vyjít na pouhých 7 500 korun měsíčně.

Žádný propad firemního rozpočtu

Jak vidíte, výroba webu už dávno nemusí přinášet propad firemního rozpočtu. Jedná se přitom o stránky nejenom designově na úrovni, ale také snadno modifikovatelné, jednoduché na editaci, umožňující zapojení nespočtu jiných firem i programátorů a především nabízející velmi široké možnosti na míru. Na svém webu tak můžete mít kalkulačku, různé aplikace, blogy, jednoduché podweby, a dokonce i e-shop.

Stránkami to začíná!

Spousta především začínajících podnikatelů se dopouští jedné velké chyby. Investují nemalé prostředky do výroby webu a o jeho další budoucnost se moc nezajímají. To je ale chyba. Už v začátku tohoto článku jsme zmínili, že lidé se o vašich stránkách musí dozvědět. A k tomu vám dopomohou efektivní nástroje digitálního marketingu, tedy SEO a PPC reklama. Respektive opět specialisté z AJAS Corporation. Ti vám totiž web nejenom vyrobí, ale také vám jej, budete-li mít zájem, budou spravovat. A tím k vám přivádět nové zákazníky. Zbytek už bude na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *