NEJRYCHLEJŠÍ INTERNET A DIGITÁLNÍ TELEVIZE V PRAZE A ZBRASLAVI

Už se vám stalo, že jste si potřebovali stáhnout důležitý dokument, nebo shlédnout živé vysílání, ale v tu nejhorší chvíli vypadlo připojení k internetu? S připojením od Eurosignal se vám toto nestane.

Zvolte si tohoto spolehlivého poskytovatele internetu v Praze a získejte neomezené bezdrátové nebo pevné připojení bez jakýchkoli omezení nebo nepříjemných výpadků.

Aktuálně je možné získat slevu ve výši 1/6 z ceny tarifu, pokud si připojení předplatíte na šest nebo dvanáct měsíců. Výhoda je hned dvojí: nemusíte půl rok či rok řešit placení složenek, a navíc získáváte každý šestý měsíc připojení zdarma.

Spolehlivý internet pro městské části Praha 1, 4, 5, 6, 8, 9, 11, a 12

Firma Eurosignal pokrývá řadu obcí ve Středočeském kraji, ale také od ní odebírá internet Praha, a to konkrétně tyto městské části: Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 8, Praha 9, Praha 11, Praha 12 a také Praha Zbraslav.

Vaši přesnou adresu si můžete vyhledat v interaktivní mapě pokrytí. Kdekoli v Praze se právě nacházíte, je velká šance, že Eurosignal pokrývá svým signálem i vaši lokalitu.

Kvalitní digitální televize k internetu v Praze

Pokud nepatříte k těm nadšencům, kteří čtou všechny zprávy na internetu, a filmy sledují tamtéž, můžete si vybírat si ze široké nabídky televizních stanic. Eurosignal nabízí digitální vysílání 73 televizních kanálů, z toho 43 ve vysokém rozlišení (HD). Můžete je sledovat jak na monitoru počítače, tak v tabletu i ve vašem mobilním telefonu.

Nestihli jste důležitý díl vašeho oblíbeného seriálu? Není problém! S televizí od Eurosignalu se můžete vrátit až 168 hodin zpět v čase a vše, co vám uteklo v posledních 7 dnech, si zpětně přehrát.

S nastavováním vaší televize nemusíte mít vůbec žádné starosti, firma Eurosignal vyšle přímo k vám domů školeného technika, který vám televizi zcela zdarma zapojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *