Vyzrajte na drahý tisk! Ušetřete díky originálním výrobkům a dobrému servisu.

By: Randy Heinitz

I když si denně vyměníme spoustu elektronické pošty, mnoho záležitostí vyřídíme pouze s pomocí internetu, telefonicky, díky sociálním sítím nebo osobně, tisk je a bude nepostradatelnou součástí života.

Cartridge ověřených značek

Jestliže tisknete ve velkém, jistě víte, že spotřeba inkoustových náplní, originálních cartridge i všech ostatních potřeb nezbytných k tisku je skutečně obrovská. Vyplatí se proto používat prověřené a kvalitní zboží, díky kterému vytisknete minimálně výrobcem uváděné množství stran. Právě takovým jsou cartridge společnosti HP, které najdete zde: http://www.cartridge-hp.cz/.

Všímejte si také přesnou výtěžnost uváděnou u podrobného popisu. Je rozdíl, uvádí-li výrobce kupříkladu 5% pokrytí tisku a 4% pokrytí tisku.

Spolehlivým výrobcem je i špičková firma z Japonska – Epson, jehož cartridge jsou k dostání na webové stránce http://www.cartridge-epson.cz/. V nabídce najdete i tonery a repasované tonery pro všechny modernější tiskárny Epson.

Nakupujte pod jednou střechou

Širokou nabídku originálních, repasovaných i alternativních tonerů, pásek do tiskáren i inkoustů za příznivé ceny, najdete u společnosti TONERA s.r.o., která se specializuje na prodej a renovaci tonerů. Na českém trhu se pohybuje již od roku 1992 a za více než dvacetiletou praxi zná velmi dobře potřeby i přání malých i velkých zákazníků a vše kolem servisu faxů i tiskáren.

V jejich nabídce kromě výše zmiňovaného zboží nechybí ani folie do faxu, pásky, papíry, datová média a další zboží určené pro kvalitní funkci kopírky nebo tiskárny.

Díky nákupu získáte řadu výhod a slev

Tonera.cz nabízí svým klientům zajímavé a lákavé nabídky. Jsou to kupříkladu doprava zdarma při nákupu nad 2.000,–Kč, 5% sleva při nákupu renovací nad 3.000,–Kč nebo sleva 3% při vyzvednutí zboží osobně v Praze a platbě hotově.

Nově je nabízena služba možnosti využití odběrných míst Zásilkovny. Cena za dopravu při platbě na výdejním místě jen pouze 54,– Kč.

Navštivte některou z prodejen Tonera, které sídlí v Praze na Žitné 19, nebo v Praze na Moskevské 22 a odneste si kvalitní zboží za rozumnou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *