Jak správě vybrat servis notebooku?

Servis notebooků je v první řadě starost o to, aby byl počítač ve správných rukou a celá záležitost se vyřídila co možná nejdříve. Kvalitu servisu jako hodnotící kritérium už člověk bere jako automatickou, ale i zde bychom si měli dávat pozor, komu své přístroje svěřujeme. Už to totiž není servis notebookutak, že musíte dávat své počítače tam, kde jste je koupili.

A navíc, dnes, když si kupujeme naše notebooky přes internet, už to vlastně ani není možné. E-shop vám počítač asi neopraví – maximálně prodá nový či vyreklamuje v záruční době, ale na to přeci servis nepotřebujete.

Kvalitní a dostupný servis

Opravy notebooků a PC servis obecně by měly být především přívětivé pro klienty. Jde o to, abyste měli jistotu, kam svůj počítač dáváte a jasně daný termín, kdy bude opravený.

Samozřejmě je vhodné se hned na začátku domluvit alespoň rámcově na ceně opravy, případně při zjištění větší závady vždy odsouhlasit navýšení plánované ceny. Máte tak jistotu, že až vám servis bude počítač vracet (ano, dnes už nemusíte ani nikam chodit).

Servis PC je totiž komplexní služba, která se snaží vyjít maximálně vstříc klientům, kteří se nechtějí starat o to, kdy a kam musejí svůj počítač odevzdat. Vy sami si přeci určujete, komu a kdy svůj přístroj svěříte.

Lokální servis je flexibilnější

Při výběru opravny vašeho notebooku dbejte i na to, aby šlo o lokální společnost. Servis notebooků Praha je tak určitě zajímavější především pro občany hlavního města, než pro Ostraváky či Brňáky.

Navíc kvalitní a dobře fungující servis by měl mít náhradní díly přímo na skladě, postarat se o přesun notebooku i bez vaší pomoci do opravy a konzultovat s vámi cenovou kalkulaci na vyhotovení opravy.

Jedině tak si můžete být jisti, že svěřujete svůj počítač či notebook do rukou profesionálů, kteří vědí, co dělají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *