Dildo: Hračka, která dokáže potěšit nejen ženy

Erotické pomůcky a hračky jsou v naší společnosti stále poměrně dost velké tabu, což je rozhodně velká škoda! Přestaňte si myslet, že se jedná o něco nevhodného a sprostého, zvažte koupi dilda i vy!

Existuje mnoho druhů i designů

Ať už vás k rozhodnutí pořídit si vlastní dildo přivedlo cokoliv, pojďme si nejprve představit jednotlivé modely, z nichž si následně můžete vybírat. Hned na začátek je třeba zmínit, že se nejedná pouze o hračku pro ženy, ale stejnou míru potěšení si s ním mohou užít taktéž muži, anebo se dá přímo používat během sexuálních hrátek v páru. Nejčastěji se používá obyčejné dildo bez jakékoliv přidané hodnoty či funkce, avšak o něm dnes mluvit nebudeme a mrkneme se na ty zajímavější kousky.
Takovou sexuální hračkou je například dildo s přísavkou. Jedná se o ideální pomůcku určenou k sebeuspokojování jednotlivce, protože si ji můžete připevnit například na rám postele. Jestliže vás lákají spíše párové aktivity, rozhodně nešlápnete vedle, pokud vsadíte na Strap-On připínací dildo. Hračku může používat jak s připínacím postojem, tak samozřejmě i zvlášť nezávisle na něm.

Dildo jako dárek

Jestliže si se svým drahým protějškem potrpíte právě na různé erotické hračky, může být pro vás dildo skvělým tipem na dárek. Pro takovéto speciální příležitosti se perfektně hodí skleněné dildo, které má velice zajímavý design a působí mnohem luxusnějším dojmem na rozdíl od klasických silikonových modelů. Dejte si však pozor na to, aby nebyl u rozbalování dárku přítomen nikdo další kromě vás dvou.
Dilda a mnoho dalších erotických pomůcek nabízí například sexshop Sexio.cz. Jedná se o naprosto diskrétní internetový obchod, kde máte možnost zakoupit prakticky vše, po čem tajně toužíte. Všechny pomůcky jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů a seženete je zde za velmi příznivou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *