Jak koupit,prodat a poslouchat hudbu přímo na Facebooku

Pokud jste uživatelé sociální sítě Facebook a chybí vám zde možnost poslechu a nákupu hudby přímo na stránkách vašich oblíbených interpretů nebo jste muzikant a potřebujete prodat vaší hudbu, tak nově spuštěná služba Moontoast.com nabízí tuto možnost.

S Facebook aplikací Impuls mohou fanoušci poslouchat hudbu svého oblíbeného interpreta přímo na Facebook stránce kapely, přes integrovaný hudební přehrávač. Mohou sdílet hudbu, kterou naleznou na Facebooku a Twitteru a také mohou koupit alba nebo jednotlivé skladby přímo od interpretů, aniž by museli opustit stránky facebook.

Umělci mohou sledovat statistiky jaké skladby fanoušci kupují a sdílejí podle, kterých mohou vyhodnotit tyto informace.

Aplikace Impuls bude později také používána k prodeji zboží, včetně podepsaných položek s autogramy, digitálních položek a dalších.

Nastavení hudebního obchodu Moontoast Impuls na Facebooku je snadné a nabízí jednoduché a přehledné rozhraní pro vaší Facebook stránku. Zpracovává platby přes Paypal a umožňuje uživatelům nahrát vlastní obrázky a zvolit vlastní barvu.

Pro poslech hudby na Facebooku vám poslouží stylová a kvalitní sluchátka Marshall Major, které můžete použít s vaším počítačem, tabletem, mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem.

Jeden myslel na “Jak koupit,prodat a poslouchat hudbu přímo na Facebooku

  • 7.12.2020 (10:49)
    Trvalý odkaz

    Hi, I want to subscribe to this weblog to get the newest
    updates, thus where can I do it please help

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *