Joomla spustila novou verzi stránek Joomla 1.6

Joomla spustila novou verzi 1.6, která nabízí nové administrační rozhraní. Tato Open Source aplikace nabízí internetové stránky pro jednotlivce, střední a velké podniky zcela zdarma.

Joomla, která nabízí jednoduchost administračního rozhraní, si zajišťuje místo jako populární CMS. Verze 1.6 přináší nové funkce pro koncové uživatele a správu webu.

Joomla 1.6 nabízí jemnější řízení přístupu pro prohlížení a editaci obsahu pomocí konfigurovatelných uživatelských skupin a zobrazení úrovní uživatelsky definované struktury kategorií, od jednoduchých až po multikategorie. Vylepšení instalace umožňuje vícenásobné prodloužení instalace v jednom balíku, který je možné aktualizovat jedním kliknutím. Verze 1.6 také nabízí rozšířenou jazykovou podporu, pro snadné vytvoření multi jazykových internetových stránek. Nové zobrazení modulů nabízí možnost nastavení začátku a konce zobrazování modulu a větší kontrolu nad tím,kde se má modul zobrazovat. Nové šablony a sémantické značky jsou optimalizované pro vyhledávače tak, aby byly stránky kvalitně zobrazovány ve vyhledávačích a také nabízí více kreativní upravování pomocí šablonových stylů. Verze 1.6 nabízí desítky dalších nových funkcí, které usnadňují práci a produktivitu.

Vývojáři nyní mohou s verzí 1.6 vytvářet rychleji rozšíření pro Joomlu ve všech fázích návrhu, od nasazení až po aktualizace. Pokročilé a bohaté API rozhraní nyní poskytuje nové příležitosti pro integraci a rozšíření stránek do stávajících i nových trhů. Stylové zlepšení poskytuje grafikům větší kontrolu a více flexibility při vytvoření perfektního efektu pro všechny webové stránky. Designéři nyní mohou přepsat prakticky všechny soubory z administračního rozhraní CMS Joomla, které jim poskytuje nové příležitosti pro nové funkce, přístup a dokonce mobilní přátelskou administrační oblast. Také lze přiřadit jednotlivou správu šablony jednotlivým vývojářů.

Více informací se můžete dozvědět na stránkách www.joomla.org, kde si také můžete stáhnout jednu z nejpopulárnějších Open Source aplikací pro správu obsahu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *