Joomla spustila novou verzi stránek Joomla 1.6

Joomla spustila novou verzi stránek Joomla 1.6Joomla spustila novou verzi 1.6, která nabízí nové administrační rozhraní. Tato Open Source aplikace nabízí internetové stránky pro jednotlivce, střední a velké podniky zcela zdarma.

Joomla, která nabízí jednoduchost administračního rozhraní, si zajišťuje místo jako populární CMS. Verze 1.6 přináší nové funkce pro koncové uživatele a správu webu.

Joomla 1.6 nabízí jemnější řízení přístupu pro prohlížení a editaci obsahu pomocí konfigurovatelných uživatelských skupin a zobrazení úrovní uživatelsky definované struktury kategorií, od jednoduchých až po multikategorie. Vylepšení instalace umožňuje vícenásobné prodloužení instalace v jednom balíku, který je možné aktualizovat jedním kliknutím. Verze 1.6 také nabízí rozšířenou jazykovou podporu, pro snadné vytvoření multi jazykových internetových stránek. Nové zobrazení modulů nabízí možnost nastavení začátku a konce zobrazování modulu a větší kontrolu nad tím,kde se má modul zobrazovat. Nové šablony a sémantické značky jsou optimalizované pro vyhledávače tak, aby byly stránky kvalitně zobrazovány ve vyhledávačích a také nabízí více kreativní upravování pomocí šablonových stylů. Verze 1.6 nabízí desítky dalších nových funkcí, které usnadňují práci a produktivitu.

Vývojáři nyní mohou s verzí 1.6 vytvářet rychleji rozšíření pro Joomlu ve všech fázích návrhu, od nasazení až po aktualizace. Pokročilé a bohaté API rozhraní nyní poskytuje nové příležitosti pro integraci a rozšíření stránek do stávajících i nových trhů. Stylové zlepšení poskytuje grafikům větší kontrolu a více flexibility při vytvoření perfektního efektu pro všechny webové stránky. Designéři nyní mohou přepsat prakticky všechny soubory z administračního rozhraní CMS Joomla, které jim poskytuje nové příležitosti pro nové funkce, přístup a dokonce mobilní přátelskou administrační oblast. Také lze přiřadit jednotlivou správu šablony jednotlivým vývojářů.

Více informací se můžete dozvědět na stránkách www.joomla.org, kde si také můžete stáhnout jednu z nejpopulárnějších Open Source aplikací pro správu obsahu.

Joomla spustila novou verzi stránek Joomla 1.6


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *