Vizio oznámilo prodej Smart telefonů a tabletů na OS Android

Společnost VIZIO nejlépe známá pro své výrobky LCD televizí,oznámila zahájení prodeje Smartphone a tabletů založených na OS Android.

Zařízení známé jako VIZIO Via Phone a VIZIO Via Tablet (tyto názvy již nemusejí být oficiální),sdílejí solidní množství funkcí: 1 GHz procesor,Wi-Fi a Bluetooth,GPS,slot pro MicroSD kartu,HDMI výstup s přehráváním HD videa,IR Blaster spárován s univerzálním dálkovým ovládáním a front-VGA kameru pro videohovory.

VIA Telefon je dodáván se 4-palcovým kapacitním dotykovým displejem a 5-megapixelovým fotoaparátem.Tablet na druhé straně má 8-palcový displej a tři reproduktory,které poskytují stereofonní zvuk v obou pozicích,na výšku i šířku.

Obě zařízení jsou součástí připravovaného VIZIO VIA ekosystému Plus,který by měl zajistit jednotné vlastnosti všech telefonů VIZIO,tabletů,HDTV a Blu-Ray přehrávačů.Ačkoli jsou obě zařízení založeny na OS Android,VIZIO neuvedl na,které verzi.Více informací budeme vědět později tento týden,VIZIO plánuje předvést nové zařízení na CES 2011.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *