Vizio oznámilo prodej Smart telefonů a tabletů na OS Android

Společnost VIZIO nejlépe známá pro své výrobky LCD televizí,oznámila zahájení prodeje Smartphone a tabletů založených na OS Android.

Zařízení známé jako VIZIO Via Phone a VIZIO Via Tablet (tyto názvy již nemusejí být oficiální),sdílejí solidní množství funkcí: 1 GHz procesor,Wi-Fi a Bluetooth,GPS,slot pro MicroSD kartu,HDMI výstup s přehráváním HD videa,IR Blaster spárován s univerzálním dálkovým ovládáním a front-VGA kameru pro videohovory.

VIA Telefon je dodáván se 4-palcovým kapacitním dotykovým displejem a 5-megapixelovým fotoaparátem.Tablet na druhé straně má 8-palcový displej a tři reproduktory,které poskytují stereofonní zvuk v obou pozicích,na výšku i šířku.

Obě zařízení jsou součástí připravovaného VIZIO VIA ekosystému Plus,který by měl zajistit jednotné vlastnosti všech telefonů VIZIO,tabletů,HDTV a Blu-Ray přehrávačů.Ačkoli jsou obě zařízení založeny na OS Android,VIZIO neuvedl na,které verzi.Více informací budeme vědět později tento týden,VIZIO plánuje předvést nové zařízení na CES 2011.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *