Jak na správu dluhopisů? S tím vám pomůže software BondSys

Vydávání dluhopisů je často spojeno s velkým množstvím administrativy a bez automatizované správy dluhopisů se tak často nelze obejít. Chystáte se vydat svoji první emisi dluhopisů a hledáte vhodný nástroj pro správu svých dluhopisů? V tom případě přenechejte veškeré starosti a práci softwaru BondSys, který se postará o vše za vás. V tomto článku se podíváme na to, co tento software dokáže a pro koho je vhodný.

Správa dluhopisů bez starostí

Software pro správu dluhopisů BondSys patří mezi velice populární nástroj, který využívá stále větší množství firem. BondSys totiž představuje ucelený softwarový nástroj, který se postará automatizaci výpočtů a výnosů klientům. Postará se i o procesy spojené s platbami či vygenerování QR kódu. Samozřejmostí je i generování dluhopisů k tisku, tvorba statistik, vyhotovení ročních reportů apod.

Pro koho je BondSys vhodný?

Správa dluhopisů je díky tomuto softwaru velice jednoduchá a přehledná. Jelikož je software pro správu dluhopisů velice intuitivní, tak je vhodný pro téměř jakoukoliv firmu. Při jeho pořízení vás totiž nečeká žádné dlouhé školení a díky uživatelské přívětivosti se s ním dokáže naučit pracovat opravdu každý. Navíc nezáleží ani na tom, jaký operační systém firma využívá, jelikož dobře funguje v Microsoft Windows, Android i iOS. Firma se nemusí bát ani úniku svých dat, protože BondSys disponuje vícefázovým zabezpečením. Veškerá data tak budou v naprostém bezpečí.

Podle vašich potřeb

Software pro správu dluhopisů BondSys lze navíc nakonfigurovat firmám přesně dle jejich požadavků a potřeb. Jedná se tak o software na míru dle požadavků konkrétní firmy. Získejte dokonalý přehled o svých dluhopisech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *