Vytěžování faktur pomocí softwaru Redque je významným pomocníkem mnoha firem

Hledáte vhodnou náhradu za ruční vytěžování faktur pro svou firmu? Chcete ušetřit práci svým zaměstnancům a urychlit zpracování faktur ve své firmě? V tom případě vám přinášíme tip na inteligentní vytěžování faktur Redque, jež představuje spolehlivou automatizaci faktur postavenou na kombinaci OCR a umělé inteligence. Za vývojem tohoto produktu stojí přední softwarová společnost Memos Software.

Vytěžování faktur Redque má pro firmy mnoho přínosů

Zavedení inteligentního vytěžování faktur má pro firmy hned několik přínosů. Mezi nejvýznamnější výhodu patří zejména snížení chybovosti při zpracování faktur na minimum. Na rozdíl od ručního přepisování faktur tak firma získává spolehlivější data. Výhodou inteligentního vytěžování faktur je i rychlost, jelikož vytěžování dat z faktur je několikanásobně rychlejší než ruční přepis faktur.

Snadná implementace a jednoduché fungování

Výhodou inteligentního vytěžování faktur je i snadná implementace, kdy vytěžování faktur probíhá hned po nasazení. Jak již bylo uvedeno, k vytěžování faktur je využívaná kombinace optického rozpoznávání textu společně s umělou inteligencí, takže systém umí správně přiřadit údaje. Navíc se jedná o uživatelsky přívětivý produkt, se kterým zvládne pracovat kdokoliv. Fakturu totiž stačí poslat e-mailem či nahrát do webové aplikace a o vše ostatní už se postará software. Problémem nebude ani import faktur do pohody či jiného účetního systému.

Kvalitní zabezpečí dat

Uživatelé využívající inteligentní vytěžování faktur od společnosti Redque oceňují na produktu také kvalitní zabezpečení dat. Veškerá data jsou chráněna před případnými útoky a také lze do systému zadat uživatelská oprávnění pro jednotlivé zaměstnance tak, aby si údaje z faktur nemohl zobrazit někdo k tomu neoprávněný. Chcete-li si vyzkoušet inteligentní vytěžování faktury v praxi, pak vám společnost Redque nabízí demo verzi na svých webových stránkách, kde si můžete vše zdarma vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *