Potřebujete špičkový strojírenský sortiment?

Každý jistě čas od času potřebuje zakoupit strojírenský materiál, který by se v první řadě vyznačoval velkou kvalitou. Ať už se jedná o pouhé drobnosti, nebo větší díly, je ideální obrátit se na skutečného odborníka v daném oboru, kterým je společnost Novotechno. Ačkoliv jsme zmínili různé drobnosti, tak mezi ně patří například rychlospojky na vzduch, které slouží právě pro rozvody stlačeného vzduchu. Jejich použití je v mnoha odvětvích. Skvělé jsou samozřejmě také jejich vlastnosti. Ať už je to unikátní průtok, který může být až 3 900 l/min, tak je to také špičková kvalita, životnost a samozřejmě také snadná ovladatelnost. To však není vše, co si můžete u jmenované společnosti zakoupit.

upinacie-a-stahovacie-puzdra

Upínací pouzdro? Není problém

V mnoha oborech je také potřeba další strojírenský výrobek, kterým jsou upínací pouzdra. Stejně jako u výše uvedených rychlospojek, i zde je kladen důraz na maximální kvalitu a samozřejmě i životnost. Samozřejmostí je, že každé upínací pouzdro je na trh dodáváno v kompletním balení, které obsahuje i pojistnou podložku. Všechny pouzdra splňují i normy ISO 113/I, což samozřejmě zaručuje jejich bezproblémové použití. Právě touto normou je totiž standardizovaná jejich velikost.

Řetězy mnoha typů

Přejděme ale i dalšímu oblíbenému sortimentu. Tím jsou řetězy. Pokud se sami zamyslíme, určitě během chvíle vymyslíme možná i několik desítek možností, kde všude je kvalitní řetěz potřeba. A o tom, že řetězy od Novotechno svou kvalitou skutečně vynikají, není třeba diskutovat. Každý zákazník může vybírat z jednořadových až třířadových řetězů, a samozřejmě také z řetězů zobových, nebo také pouzdrových. Vždy záleží na konkrétním typu použití, jelikož v tomto ohledu neexistuje univerzální typ. Náhradní články nebo spojovací díly jsou v nabídce také, což je považováno za naprostou samozřejmost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *