Zlatem potěšíte i pomůžete

Investiční zlato nejenom ochrání vaše úspory před znehodnocením, ale také vám poslouží jako originální dárek.
Rodiče dětem, senioři vnukům, manželky mužům, bratři sestrám, ale třeba i obce významným občanům. Ti všichni si navzájem tu a tam dávají dárky. A to je dobře. Dárkem druhou stranu potěšíte, dáte jí najevo svou náklonnost. A ona u nejbližší příležitosti na oplátku obdaruje vás. Otázkou však je, co vlastně blízkým, obchodním partnerům či kolegům v zaměstnání darovat. I čas, který věnujete volbě daru, se totiž počítá. Je vnímán jako znamení dokládající, jak si vztahu ceníte. Co pro vás znamená.

Darujte zlato!

Zlatem se lidé obdarovávají odpradávna. Muži svým vyvoleným často kupují zlaté šperky. Zásnubní prsteny jsou příslibem brzkého sňatku. A ten samotný je často zpečetěn zlatým prstenem. Další možností je již zmíněné zlato investiční, kterým navíc můžete obdarovat i muže, kterým se jinak šperky dávají jen výjimečně. Dárky pro muže, to mohou být investiční zlaté slitky, mince a medaile. Ve všech případech se jedná o dary hodnotné a praktické.

Proč investiční zlato?

Investiční zlato v první řadě velmi dobře odolává inflaci. Jeho cena v dlouhodobém horizontu neklesá, a může se tak v nejistých dobách ekonomické krize stát bezpečným přístavem pro vaše úspory. Sháníte-li zlato v diskrétnější podobě, lepší volbou pro vás možná budou zmíněné medaile a mince.

Svátek, narozeniny a výročí svatby

Jak oslavit svátek? Darujte oslavenci minci s jeho vyrytým jménem. Pražská mincovna na mince ryje všechna jména českého i slovenského kalendáře. Podobným způsobem máte možnost oslavit i narozeniny. Na minci nechte vyrýt třeba oslavencovo znamení zvěrokruhu. Oblíbené ovšem jsou i mince k výročí svatby a promoci. V tom případě na minci bude vyrytý titul čerstvého absolventa.
Spoustu krásných realizací najdete na e-shopu Pražské mincovny zlate-mince.cz. Překypujícím spoustou malých dárků velké hodnoty. Že byste si nevybrali? O tom pochybujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *