Vázací pásky: Ocení je řemeslníci i technici na jevišti

Lepicí pásky jsou všestranným pomocníkem, to asi víme všichni. Když potřebujeme něco rychle zalepit, uchytit, zafixovat, ale zároveň nechceme permanentní přilepení, využijeme právě tyto vázací pásky. Je jich spousta, možná víc, než tušíte a některé jsou opravdu velmi pevné, zároveň něco nezalepí navěky.

Flexibilní gaffa páska

Slyšeli jste někdy výraz „gaffa páska“? Jsou to profesionální textilní lepicí pásky, jež jsou velmi kompaktním pomocníkem. Mají strukturovaný povrch, jsou pevné, zároveň ovšem flexibilní. Nejedná se o klasickou lepicí pásku, třeba jako tu průhlednou, jež občas dělá neplechu. S gaffou se lépe pracuje. Nijak se nekroutí, neškube, nevytvoří se plastový motanec, když s ní manipulujete jednou rukou. To známe všichni, že? Tato páska je voděodolná a skvěle drží i na nerovném povrchu, kromě toho i po sloupnutí nezanechá stopy lepidla na místě a nesejme nátěr daného předmětu. To je skvělé! Proto ji využijí třeba i divadelníci, kteří tyto pásky mnohdy používají dokonce na vlastní kůži. Existuje mnoho forem gaffy, můžete mít i popisovací podoby. Ty s fluorescentním povrchem jsou zase vidět i ve tmě. Matnou páskou pak skvěle skryjete lišty a kabely, aniž by to bylo nějak nápadné, což ocení zvukaři a jevištní technici.

Textilní pásky na vše

Textilní páska najde své využití při mnoha příležitostech. Je jedno, jestli potřebujete něco upevnit doma či v práci. A ačkoli s tímto produktem něco jen dočasně zalepíte, páska pevně ukotví vše, co potřebujete. Když pak nestačí tato textilní páska, mohou vám posloužit vázací pásky. Na opravdu silné stáhnutí, třeba různých kabelů, využijete polyamerové vázací pásky, jež mají volitelný průměr. Podívejte se na stránky Zapero.cz, kde je spousta výrobků pro váš domov i práci.Tyto pomůcky vám velmi usnadní jakékoli činnosti v různých situacích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *