Dá se ušetřit na pravidelném odívání zaměstnanců?

Vlastníte malý obchůdek? Provozujete zámečnickou dílnu? Živí vás pohostinství? Ať tak, nebo onak, pravděpodobně zajišťujete svým zaměstnancům pracovní oblečení. Jedná se o jeden z mnoha výdajů na vaší cestě. V některých případech vás odívání podřízených vyjde klidně na desítky tisíc korun ročně. Dá se na něm ušetřit?

Jednoduché řešení

Mnoho podnikatelů dělá při odívání svých podřízených stejnou chybu – nakupování v klasických maloobchodních prodejnách. Ty jsou vhodné jen pro běžné zákazníky, kteří kupují oblečení sami pro sebe.

Jako podnikatelé totiž máte nárok na mnohem výhodnější velkoobchodní ceny. Díky nim na každém kusu oblečení ušetříte desítky procent. A co víc, získáte i řadu doplňkových služeb. Stačí jen vědět, kdo vám takové benefity poskytne.

Dobrým příkladem je třeba textil velkoobchod s názvem Xfer. Tito odborníci nabízí trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, fleece, sportovní i pracovní oblečení, čepice, tašky… Prostě vše, co budete potřebovat.

Nemusíte přitom plnit žádné minimální odběry ani další nesmyslné podmínky. Bohatě vám postačí zaregistrovat se na webových stránkách pod výše vloženým odkazem. Vyplňte své údaje (potřebujete IČO). Během chvíle obdržíte potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji. Následně se přihlásíte do zákaznické sekce a můžete začít nakupovat výhodněji.

Doplňkové služby

Sháníte vyloženě atypické oblečení? Pak si stačí domluvit zakázkovou výrobu na míru. Daní odborníci vytvoří jakýkoliv oděv. Ještě před zahájením výroby vám představí přesný prototyp, který odsouhlasíte. Problémem není ani sítotisk, digitální potisk a nažehlování. Po dokončení zakázky vám celou objednávku přivezou až do firmy.

Podívejte se na webové stránky https://www.xfer.cz/sluzby, kde najdete všechny důležité informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *