MagSafe nabíječka se postará o rychlé nabíjení vašeho iPhonu

MagSafe nabíječka je skvělým typem nabíječky, která si získala oblibu lidí, kteří mají rádi moderní technologie. MagSafe nabíječka disponuje kabelem dlouhým 1 m a je vhodná pro mobilní telefony iPhone. Tuto nabíječku najdete v nabídce e-shopu Krytnamobil.cz za skvělou cenu. MagSafe nabíječka se uplatní i jako dárek pro vaše kolegy či známé.

Rychlé nabíjení

Předností MagSafe nabíječky je zejména rychlost nabíjení. V rámci nabíjení využívá bezdrátový systém. Používat ji můžete pro telefony či produkty, které vyhovují protokolu QI. Skvělé uplatnění najde především pro iPhone 12 a vyšší. Tenké tělo nabíječky totiž disponuje nejen nabíjecí cívkou, ale i magnety, které zajistí pevně spojení s telefonem. V rámci toho nabídne nabíjení s příkonem 7,5 -15W, takže vaše zařízení bude rychle nabito. Nabíječka MagSafe disponuje i ochranou proti zkratu a přebití.

Minimalistický design

MagSafe nabíječka je oproti jiným typům nabíječek navíc charakteristická svým minimalistickým designem, který působí velice moderně. Díky tomu nezabere mnoho místa a lze ji umístit téměř kamkoliv. Magsafe nabíječku můžete využít i pro nabíjení svého iPhonu během cestování autem. Velkým pomocníkem vám v tomto ohledu bude držák do auta, který se postará o uchycení nabíječky. Držák působí též minimalistickým dojmem a je navržen přímo pro MagSafe nabíječku. Držák stačí uchytit do ventilační mřížky.

Další Apple produkty

V e-shopu Krytnamobil.cz najdete kromě MagSafe nabíječek i řadu dalších produktů pro své Apple zařízení. Pořídit si můžete například kryt na iPad, kryt na AirPods, ochranné kryty na iPhone, prémiová kožená pouzdra a mnoho dalších produktů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *