Pronájem konferenční místnosti v Praze poskytne kvalitní zázemí pro vaši akci

Pokud hledáte vhodný pronájem konferenční místnosti v Prazemůžete klidně přestat a věnovat se něčemu důležitějšímu. Našli jsme ho za vás. V konferenčním centru GreenPoint najdete vše potřebné. Několik konferenčních sálů, audiovizuální techniku k zapůjčení a zajistí tu pro vás i občerstvení.

Školení, oslava narozenin nebo svatba

Konferenční centrum GreenPoint nabízí vhodné prostory nejen pro školení firem, ale i pro nejrůznější firemní či soukromého oslavy či svatební párty. K dispozici je tu hned několik sálů, přičemž ten největší z nich pojme až 160 osob. Celkem jsou k dispozici čtyři variabilní sály, prostorná terasa či velká zahrada s dětským hřištěm. Nechybí ani foyer, které lze využít jako odpočinkovou zónu.

Parkování je možné přímo před budovou a kapacita parkoviště je až 45 vozidel. Ke konferenčnímu centru se však pohodlně dostanete i autobusem, tramvají nebo metrem, neboť se nachází v širším centru Prahy, konkrétně na Praze 10.

Zapůjčení kvalitního vybavení

Pronájem konferenčních prostor v Prazese neobejde ani bez kvalitního vybavení potřebného při nejrůznějších akcích. V GreenPointu vám zapůjčí dataprojektory, řečnické stolky, mikrofony, flipcharty a další. K dispozici je samozřejmě i připojení k internetu či bezdrátové zařízení pro přehrávání hudby.

Vhodnýpronájem konferenčních prostor v Praze není vždy jednoduché najít. Pro firmu GreenPoint je však profesionalita na prvním místě. Personál má zkušenosti z praxe a je vám plně k dispozici. Pokud firmě s dostatečným předstihem sdělíte, jakou akci plánujete, jakou máte představu a co vše budete potřebovat, zaměstnanci se o vše potřebné postarají. Zajištěno bude i občerstvení přesně podle vašich představ, ugrilují pro vás maso i zajistí vegetariánské menu. Problémem není příprava snídaně, obědů či pouze kávy a drobného občerstvení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *