Google spustil internetovou verzi pro Android trh

Google spustil internetovou verzi Android trhu, kde je možné stahovat aplikace na váš mobilní telefon nebo jiné Android zařízení přímo v internetovém prohlížeči.

V internetové verzi Android trhu se můžete přihlásit prostřednictvím vašeho Gmail účtu nebo pokud nemáte Gmail, tak se můžete zaregistrovat přímo na stránkách Android trhu (http://market.android.com).

Na stránkách naleznete dvě hlavní kategorie „hry“ a „aplikace“, které obsahují další podkategorie řazené podle žánru her a aplikací. V kategorii hry naleznete arkády, akční a sportovní hry, karty a kasino a další hry. Mezi aplikacemi naleznete mnoho žánrů od dopravy, cestování, financí a firem, fotografií, hudby, komiksů a nakupování, až po videa, počasí, sport a vzdělávání.

Aby jste mohli nakupovat v internetovém Android trhu, je potřeba se přihlásit nebo zaregistrovat a prostřednictvím vašeho účtu přidat mobilní telefon nebo zařízení pracující na OS Android a zároveň mít zařízení synchronizované s vaším počítačem. Jakmile si nastavíte vaše zařízení a internetové stránky se synchronizují s vaším zařízením, pak už stačí jen kliknout na tlačítko „koupit“ u jednotlivé položky nebo na tlačítko „install“, pokud je aplikace zdarma a aplikace se nainstaluje do vašeho Android zařízení.

Nová verze Android trhu nabízí uživatelům přehledné uživatelské rozhraní stránek a rychlé stažení jednotlivých aplikací do Android zařízení.

Mezi některé nejpopulárnější aplikace zdarma patří aplikace GmailMapy GoogleAdobe Flash Player 10.1Angry BirdsFacebook pro AndroidSolitaireYoutubeJewelsGoogle EarthThe Weather Channel (počasí).


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *