Jak používat chytré zámky?

Co jsou a jak fungují chytré zámky? Jde o moderní technologii, kterou ovládáte pomocí chytrého telefonu nebo například tabletu. Jsou oblíbené hlavně proto, že se snadno ovládají a také disponují zajímavými funkcemi.

Obsah

Moderní technologie s mnoha funkcemi

Chytré zámky lze ovládat pomocí zařízení, jako je mobilní telefon nebo tablet. Zámky v sobě mají ukryté Bluetooth nebo Wi-Fi. Zároveň mohou být vybaveny funkcemi jako čtečka otisků prstů nebo číselník, jenž umožňuje zámek otevřít i bez klíče, případně čipové karty.

Dále je můžete i vzdáleně ovládat. Zjistíte, jestli se náhodou někdo nepokusil přes zámek dostat skrze neoprávněný přístup. Též si zkontrolujete, jestli je stále zamčeno, či nikoliv.

Chytré zámky umožňují i:

  • sledovat historii vstupů
  • nastavit omezený časový vstup
  • sdílet přístupy
  • administraci uživatelů
  • automatické odemykání nebo zamykání

Existují i chytré visací zámky

Chytré zámky lze implementovat do dveří bytu, domu, garáže, sejfu a třeba i do visacího zámku. Tím zabezpečíte například své kolo. Vše, co chcete vědět o chytrých zámcích, se dozvíte od odborníků ze společnosti Klíčový servis s.r.o. Na jejích stránkách ovšem najdete nejen chytré zámky jako zámky na otisk prstu, ale taktéž čipy na klíče, cylindrické vložky, vložky fab, rfid čipy a spoustu dalšího.

Experti na klíčový servis

Pokud si například nejste jisti výběrem správného zámku nebo bezpečnostní vložky do vaší firmy nebo domácnosti, i na toto se můžete expertů ze společnosti Klíčový servis zeptat. Zavolejte nebo zanechte e-mail. A nezapomeňte se podívat na e-shop firmy, kde najdete celý její široký sortiment včetně cyklo a moto zámků, poštovních schránek, výroby klíčů nebo baterií a akumulátorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *