LG představila Optimus Black na CES 2011

Na dnešním CES 2011, firma LG představila nejnovější Android Smartphone LG Optimus Black, který se může pochlubit 4 palcovým displejem Nova. Firma LG sdělila, že se jedná o nejtenčí 9,2 mm široké mobilní zařízení.

Pokud přehlédneme tenký rám, tak velký rys Smart telefonu Optimus Black je displej Nova. LG sdělila, že tento displej je navržen tak,aby byl „nejjasnější, nejčistší a nejvíce čitelný“ mobilní displej. Displej údajně funguje v interiéru i při ostrém slunečním světle.

Dále displej spotřebuje o 50% méně energie, při běžném používání, než běžné LCD displeje. Firma LG také sdělila, že Amoled displeje spotřebují dvakrát více energie, než spotřebuje displej Nova.

Optimus Black má velmi elegantní profil s hloubkou 9.2 mm, zužující se do 6.0 mm hloubky. Telefon má také 1500mAh baterii a hmotnost pouhých 109 gramů. Pro srovnání iPhone 4 je jen o něco širší a to sice 9.3 mm a váží 137g.

Telefon také podporuje Wifi direct technologii, která umožňuje rychlejší přenos dat mezi mobilními zařízeními. Také obsahuje 2 mega pixelový přední fotoaparát. LG Optimus Black bude prodáván s OS Andorid 2.2,s možností upgradu na OS Android 2.3. LG plánuje prodej telefonu celosvětově v polovině tohoto roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *