Nokia oznámila prodej Smart telefonu Nokia E7

Nokia oznámila prodej nového Smart telefonu Nokia E7, který bude dostupný celosvětově. Tento elegantní Smartphone se zaměřuje na firemní uživatele.

Nové zařízení pracující na SYMBIAN je velmi podobné telefonu Nokia N8. Telefon obsahuje baterii, která nabízí až 5 hodin hovoru a 430 hodin běžného provozu. Zařízení má rozměry 123,7 x 62,4 x 13,6 mm a hmotnost 176g. Telefon nabízí Pentaband komunikaci pro mezinárodní cestovatele, připojení k internetu 3G s přenosnou rychlostí až 10,2 Mbit/s přes HSDPA a 802,11 b/g/n přes Wifi. Zařízení je k dispozici ve stejných barvách jako Nokia N8 (tmavě šedá, bílo-stříbrná, modrá, zelená a oranžová).

Smart telefon Nokia E7 nabízí některé zajímavé funkce, které zde uvádíme.

Klávesnice
Telefon nabízí téměř stejnou klávesnici jako Nokia N8, tedy vysouvací klávesnici QWERTY, jedná se o čtyř-řadovou klávesnici se 42 tlačítky. Toto je zřejmě nejdůležitější funkce pro ty,kdo potřebují psát emaily nebo dát dohromady dokument, když jsou venku.


Displej

Zařízení obsahuje 4 palcový dotykový displej a může se pochlubit nejen větším AMOLED displejem v nové SYMBIAN řadě, ale také lepší ClearBlack technologií, která zobrazuje kvalitnější černou barvu, živější ostatní barvy a eliminuje odrazy.


Kamera a HDMI
Nokia E7 přichází s 8 megapixelovým a plně zaměřovacím (Full-Focus) fotoaparátem s duálním LED bleskem. Na kameru je možné natáčet HD video a k dispozici je také HDMI adaptér, takže uživatelé mohu telefon použít pro prohlížení fotografií a videa s jejich přáteli a také pro firemní prezentaci na velkém displeji,prostřednictvím projektoru.


Kapacita
Pro uložení fotografií,videa a souborů zařízení nabízí flash paměť o velikosti 16GB. Pokud uživatelé potřebují větší místo pro uložení souborů, mohou použít výstup na telefonu pro USB flash paměť, kterou je možné připojit přímo do telefonu.

Obchodní připojení
Nokia E7 poskytuje bezpečný přístup k emailům, kalendáři, kontaktům a úkolům přes Microsoft Exchange server. Majitelé telefonu mohou také získat Microsoft Communicator Mobile, pro bezpečnou firemní komunikaci. Telefon samozřejmě nabízí pro menším podniky a jednotlivce podporu služeb POP a IMAP, jako jsou GmailYahoo!Mail a další.

Nová Nokia E7 nabízí samozřejmě i všechny ostatní funkce na,které jsou uživatelé zvyklí od zařízení SYMBIAN, jako přístup k OVI Store se skvělými aplikacemi a OVI mapy obsahující mapy z 80 států.

Cena zařízení se bude lišit podle země, ale doporučená maloobchodní cena by měla být okolo €495. Kompletní specifikaci telefonu naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *