Pořádání videokonferencí bez starostí? Je to možné

Konference nedokáže nahradit osobní setkání, i tak se jedná o skvělou alternativu. Pořádání videokonferencí je ale poměrně nákladné. Jak ušetřit čas i peníze?

Osobní setkání je super. Nic ho nenahradí. Když se ale dostanete do situace, kdy se z jakéhokoliv důvodu osobně setkat nemůžete, videokonference vám osobní setkání vynahradí. Pokud to ale chcete dělat pořádně, je pořádání videokonferencípoměrně nákladná záležitost.

Co je k tomu potřeba?

Chcete-li uspořádat klasickou online schůzku, pak vás to moc peněz stát nebude. Úplně si vystačíte s počítači, které máte vy i vaši zaměstnanci k dispozici. K nim už pak stačí pořídit vhodné programové vybavení, všechny účastníky propojit, a máte hotovo!

Co když vás ale čeká jednání s důležitým zahraničním klientem, kde bude nutná účast dalších kolegů? AV technika a její nákup je velice drahá záležitost. Pro firmy, které je nevyužívají moc často, tedy nemá moc smysl. Pronájem AV technikyvám ale vytrhne trn z paty. Jedná se o poměrně dostupnou variantu, mnohdy i s dalšími službami v ceně.

Úspora času a peněz

Projekční plátna, monitory, projektory, snímací kamery, ozvučení… Ke kvalitnímu přenosu je zkrátka potřeba velké množství techniky. A to nemluvíme o montáži. Ta může zabrat i několik hodin. Pokud tím nechcete zatěžovat svoje IT oddělení, pronájem konferenční techniky a její montáž nabízí celá řada firem nejen v Praze a velkých městech.

Jednou z nich je i společnost Economic Service. Ta působí na trhu už téměř 30 let (od roku 1991), s pořádáním videokonferencí má tedy bohaté zkušenosti. Kromě samotného pronájmu techniky vám pomůže i s jejím zprovozněním. Po skončení videokonference pak přijedou k vám a techniku opět odinstalují. Pokud tedy zvolíte právě Economic Service, veškeré starosti s přípravou a zprovozněním vás nebudou zatěžovat. Vy se tak budete moct soustředit jen na svůj výkon během konference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *