Praktické Bluetooth pro váš mobilní telefon

Potřebujete kvalitní a praktické Bluetooth zařízení? Dříve když jste chtěli používat vaše telefonní hands-free, které nebylo příliš designově hezké a bylo velmi nepraktické, vám nyní nabízíme pět typů sluchátek, která jsou velmi kvalitní a praktická.

Níže si můžete prohlédnout pět moderních Bluetooth sluchátek, která vás udržují ve spojení i na cestách, aniž by to vzbudilo nežádoucí pozornost ve stylu policie.

Plantronics discovery 975

Senzačně minimalistické Plantronics Discover 975 je ideální pro každého,kdo hledá především elegantní řešení pro bezdrátovou mobilní konverzaci.

Motorola Oasis

Toto Bluetooth se může pochlubit pohodlím s moderní černou a chromovou úpravou. Motorola tvrdí, že Oasis je nejlehčí headset k dispozici, ale nabízí navíc funkce hlasového vytáčení, dual mikrofony pro potlačení šumu a schopnost spárovat se s dvěma Bluetooth zařízeními ve stejnou dobu.

Jawbone Icon

Jawbone Icon nabízí 10 unikátních stylů z nichž všechny jsou cool a moderní. Zařízení také nabízí výběr ze sedmi různých krytek mezi, kterými si jistě vyberete pro vás tu vhodnou.

BlueAnt Q2

S klasickým designem, Q2 nabízí jednoduchý dobře vypadající vzhled. Zařízení vám nabídne funkci rozpoznávání hlasu a technologii, která oznamuje příchozí volání a čte nahlas SMS zprávy.

Jabra Stone

Pravděpodobně nejvíce zajímavý design ze všech zde uvedených zařízení nabízí Jabra Stone. Zařízení se může pochlubit zaobleným vzhledem, stejně jako přenosnou nabíjecí jednotkou. Jabra Stone je k dispozici v černé a bílé barvě. Pokud se chcete odlišit od ostatních, Jabra Stone je pro vás ta správná volba.Nokia BH-103 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *