Přehled internetových příspěvků o veletrhu E3 na infografu

Minulý týden od 7. až do 9. června probíhal v Los Angeles veletrh E3 na, kterém byli představeny nejnovější výrobky z oblasti herních konzolí od nejznámějších výrobců, jako jsou Sony, Microsoft a Nintendo.

Na veletrhu E3 bylo představeno mnoho nových herních titulů na herní konzole a také připravované herní novinky a herní konzole např. Wii U od společnosti Nintendo. Na internetu jako např. na sociální síti Twitter a dalších internetových stránkách se během veletrhu objevilo mnoho článků a příspěvků o novinkách, které byli na veletrhu představeny. Níže si můžete prohlédnout infograf, který nabízí přehled množství příspěvků o jednotlivých výrobcích a společnostech, které se během veletrhu E3 objevili na jednotlivých internetových stránkách, jako jsou blogy, Twitter, Facebook a další.

Na infografu si můžete např. prohlédnout, že mezi herními konzolemi bylo publikováno nejvíce příspěvků a článků o nové herní konzoli Nintendo, dále si můžete prohlédnout, že celkový počet příspěvků byl 1 577 695 a také, že mezi vydavateli herních titulů pro herní konzole byla na prvním místě společnost Electronic Arts (EA) a na druhém místě Ubisoft.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *