Samsung představil nové fotoaparáty na CES 2012

Společnost Samsung představila na CES 2012 dva nové fotoaparáty ST série – ST66 a ST77. Tyto dva nové fotoaparáty nabízejí stylový kovový exteriér a mnoho kvalitních a zábavných funkcí.

Oba nové fotoaparáty obsahují funkci stabilizaci obrazu F/2.5, širokoúhlý objektiv 25 mm, 5x optický zoom a nahrávání videa v HD rozlišení 720p. Dále tyto dva nové fotoaparáty od společnosti Samsung nabízejí funkci Live Panorama, která umožňuje uživatelům získat panoramatické fotografie. Pokud chtějí uživatelé použít tuto funkci Live Panorama, tak stačí držet spoušť fotoaparátu a pohybovat fotoaparátem přes místo, které chtějí zachytit v panoramatickém rozlišení a funkce Smart Auto 2.0 automaticky vybere a umístí kamery na vybrané místo na základě senzorických informací. Fotoaparáty také nabízejí funkci obraz v obraze přes, kterou uživatelé mohou vytvořit fotografické koláže.

Kromě nových fotoaparátů Samsung ST66 a ST77 společnost Samsung představila také fotoaparát obsahující Wifi technologii s dlouhým zoomem pro kompaktní přenášení a pohodlné sdílení fotografií a videa, které je vhodné např. na cesty, kde mohou uživatelé prostřednictvím této technologie zasílat fotografie emailem přímo z fotoaparátu, dále také mohou fotografie nahrávat na sociální sítě a sdílet zde fotografie s přáteli. Tato Wifi technologie také umožňuje uživatelům sdílet nahraná videa na Youtube.

Tyto tři fotoaparáty nabízejí 21x, 18x a 10x optický zoom a 12-ti megapixelové zachycení detailů fotografií. Společnost Samsung představila také fotoaparát DV300F dual-view, který obsahuje přední 1,5 palcový LCD displej pro autoportréty a obsahuje také novou Wifi technologii pro nejlepší možnou konektivitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *