Skartace spolehlivě zlikviduje všechny citlivé dokumenty

Ať už jste menší nebo větší společnost nakládající s osobními údaji svých zaměstnanců, pojišťovna spravující velké množství informací o svých klientech, nemocnice vedoucí data o pacientech, nebo jiná společnost, jistě se musíte starat o skartování všech důležitých a citlivých dokumentů.

I když se to nezdá, skartace je časově poměrně náročná. Než všechny dokumenty projdou skartovačkou, strávíme u ní mnohdy i hodiny času, který bychom potřebovali využít na užitečnější práci, která zatím čeká.

Řešení tohoto důležitého procesu je však jednoduché. Využijte služeb, které nabízí společnost REISSWOLF a už nikdy nebudete muset zdlouhavou likvidaci dokumentů provádět.

Společnost s dlouhou tradicí a kvalitním servisem

Počátky společnosti REISSWOLF sahají už do roku 1985, kdy prováděla externí likvidaci důvěrných archivů. Firmě se dařilo a brzy měla na starost likvidaci nosičů dat dokumentů vícero bank a pojišťoven v Hamburku. Požadavky klientů se množily po celém Německu, díky čemuž vznikla síť podniků REISSWOLF, tzv. franchisových podniků. Nyní Německo pokrývá 17 poboček této společnosti a jedná se o vedoucí firmu na trhu.

Do světa se dostala v roce 1993, kdy byla otevřena pobočka v Lucembursku, následně Francii, Itálii, Španělsku, Švédsku, Holandsku, Dánsku, Švýcarsku, Portugalsku, Rakousku a České republice. V roce 1996 pro usnadnění vznikl REISSWOLF International. Nyní již síť sahá až do Velké Británie či Finska. V plánu je rozšíření společnosti do USA a Číny.

Co vše pro vás skartuje?

Protože jsou data a informace uchovávány nejen na papíře, společnost REISSWOLF nabízí mimo skartování papíru i likvidaci všech dalších používaných nosičů dat a informací, jako jde CD, DVD, vidokazety

Nakládku je možné provést přímo u vás a přeprava je ZDARMA. Použávny jsou bezpečností kontajnery, které zajistí spolehlivý převoz.

Spolehněte se na bezpečnou likvidaci nosičů dat

Společnost REISSWOLF provozuje skartaci nosičů dat podle jednotných bezpečnostních standardů s respektem k přísnějším regionálním zákonům a normám. Součástí reglementu REISSWOLF v Česku je norma DIN 66399 a příslušné zákony. Bezpečnostní ředitel společnosti zodpovídá za dodržování platných právních předpisů o ochraně dat a utajovaných informací.

Navštivte webové stránky skartacedokumentuadat.cz a informujte se na možnosti skartace dat a dokumentů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *