Archivace dokumentů mimo prostory vaší společnosti má spoustu výhod

Každá společnost se bohužel musí potýkat s nutnou archivací dokumentů. Jde o kvanta materiálů, ve kterých je potřeba zachovat pořádek a systematicky je řadit. I když využijeme důmyslné a propracované regály, stačí pár let a dokumentů, které potřebujeme nebo musíme archivovat, mohou být plné i velké místnosti. Za ty však společnost platí mnohdy vysoký nájem a nikoho nezajímá, že je v nich v podstatě jen archiv.

Vyřešte archivování chytře a snadno

Nesnáze, které archivace dokáže způsobit, můžete rychle vyřešit, rozhodnete-li se využít služeb společnosti, u které je archivace dokumentů možná. Právě takovou je společnost REISSWOLF. Ta vám dokumenty uloží na období, po které budete potřebovat a v případě, že už úschova nebude nutná, postará se i o jejich bezpečnou skartaci, budete-li si přát.

Společnost má k dispozici moderní techniku i kvalifikovaný personál. Spojením obojího vám zajistí výbornou a kvalitní službu, kterou archiv dokumentů nabízí. Archivace je prvotřídně zajištěna po všech stránkách. Bezpečí přináší zabezpečený archiv i používání speciálních bezpečnostních kontejnerů, v nichž mohou být písemnosti uloženy po jakkoli dlouhou dobu. Ty jsou opatřeny bezpečnostním zámkem a otvorem, kterým se do něj dokumenty vkládají.

Zkušený personál společnosti REISSWOLF navíc může sledovat i dobu, po kterou musí být jednotlivé dokumenty archivovány a v případě jejího uplynutí vás o tom budou informovat.

Archivace a digitalizace

Další službou, která se k archivaci váže a společnost REISSWOLF ji pro vás nabízí je digitalizace dokumentů pro jejich operativní využívání.

REISSWOLF znamená jistotu

Protože se na trhu pohybuje již řadu let a své pobočky má po celé Evropě, skutečně ví, jaké služby společnosti ve spojitosti s dokumenty potřebují. V nabídce služeb nechybí dlouhodobé uložení, roztřídění, bezpečná přeprava s nakládkou u vás, ani sledování zákonem daných skartačních lhůt jednotlivých písemností.

Vaší společnosti se tak sníží náklady za pronájem prostor, v nichž byly dokumenty skladovány, náklady na personál, na skladovací a kopírovací vybavení, ale také budete moct volné prostory mnohem efektivněji využívat.

Obraťte se i vy na odborníky na svém místě, společnost REISSWOLF a svěřte vaše důležité dokumenty do spolehlivých archivačních prostorů využívajících moderní systém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *