Zajímá vás e-learning? Přijďte se o něm dozvědět více na jedinečném brunchi

Pokud se mluví o e-learningu, tak je to nejčastěji v souvislosti s firmami a logicky se vzděláváním zaměstnanců. A jelikož se dnes vše přesouvá do světa internetu, počítačů a podobných technologií, je jasné, že i elektronické vzdělávání zažívá skutečný boom. Ne však všude je e-learning natolik oblíbený. Například u nás stále panuje poměrně velká skepse vůči tomuto způsobu. Na druhou stranu v mnoha asijských zemích, jako je třeba Vietnam a Malajsie je na prudkém, doslova nezastavitelném vzestupu. To je však pouze několik málo informací, které se můžete dozvědět, pokud přijdete na akci s názvem Business Brunch, kterou pořádá agentura MotivP, a to již 10 let.

Celým brunchem vás provede skutečná kapacita v oboru

Aby samozřejmě byly získané poznatky co nejlepší, je třeba skutečného odborníka v dané oblasti. A tím není nikdo jiný, než František Hroník. Tedy člověk velmi dobře známý z oborů jako je psychologie práce, motivace zaměstnanců a jejich vzdělávání jako takové. A právě s tím se máte od letošního podzimu možnost setkat, a to jak v Praze, tak i v Brně, Ostravě a Bratislavě. Všude tam se totiž tato akce, která je již 10 let zdarma, bude konat. Z hlediska její úspěšnosti je třeba dodat, že to není jenom její desetileté trvání, které potvrzuje její úspěch, ale je to již 198. konané setkání.

Zjistěte vše, co vás o této oblasti zajímá

Výše jsme lehce nastínili, co vše se vlastně můžeme dozvědět. Rozhodně to ale není to jediné, jelikož pro mnohé majitele firem bude Business Brunch přínosný i v tom, že se dozvědí, jak ho ve firmě správně vybudovat. Neméně zajímavé ale bude srovnání toho, jak se mění technologie či didaktika. To vše v porovnání se situacemi, kdy naopak není vhodnou pomůckou. A jaké případy to mohou být? To už vám řekne sám pan Hroník na jednom z termínů, které jsou pro účel právě tohoto brunche vypsány.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *