Společnost Nintendo oznámila novou herní konzoli Nintendo Wii U

Společnost Nintendo oznámila novou herní konzoli Nintendo Wii USpolečnost Nintendo představila v pondělí 7.6. 2011 na veletrhu E3 novou herní konzoli s názvem Nintendo Wii U.

Nová herní konzole Wii U je vysoká přibližně 1,8 cm, široká 6,8 palců a 10,5 cm dlouhá. Konzole Wii U bude obsahovat zcela nový herní ovladač, který obsahuje 6,2 palcový dotykový displej s rozlišením 16:9. Herní ovladač obsahuje klasická tlačítka a dvě nové touchpad tlačítka, také vestavěný akcelerometr a gyroskop, dále reproduktory, fotoaparát, mikrofon a další funkce. Prostřednictvím tohoto herního ovladače budou moci uživatelé hrát jejich oblíbenou hru přímo na obrazovce televizoru a nebo přímo na displeji, který je umístěn na ovladači. Také je možné prostřednictvím nového ovladače hrát hru na televizoru a zároveň na displeji herního ovladače.

Nová konzole Nintendo Wii U podporuje rozlišení 1080p, 1080i, 720p, 480p, 480i, dále je kompatibilní s HDMI. Konzole bude mít dále flash paměť s možností navýšení paměti přes SD kartu nebo externí USB pevný disk. Nintendo Wii U bude dále obsahovat procesor IBM Power-based multi-core microprocesor a také 4 USB 2.0 sloty. Nová konzole bude také podporovat herní tituly z předešlých verzí konzolí Wii.

Více informací o nové konzoli Nintendo Wii U nebylo sděleno a měly by být k dispozici v roce 2012, kdy bude oficiálně spuštěn prodej této herní konzole. Více informací o nové konzoli se můžete dozvědět na oficiálních stránkách zde.

Společnost Nintendo oznámila novou herní konzoli Nintendo Wii USpolečnost Nintendo oznámila novou herní konzoli Nintendo Wii USpolečnost Nintendo oznámila novou herní konzoli Nintendo Wii U

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *