Oficiální název pro novou přenosnou herní konzoli Playstation

Společnost Sony oznámila na veletrhu E3 v Los Angeles, oficiální název pro novou přenosnou herní konzoli, která měla doposud název Sony NGP.

O nové přenosné herní konzoli, která nahrazuje herní konzoli Playstation Portable (PSP) jsme vás již informovali také v našem článku. Společnost oznámila na veletrhu E3 oficiální název této nové herní konzole, který je Playstation Vita a ne tedy Playstation NGP. 

Nová herní konzole bude obsahovat např. 5-ti palcový dotykový OLED displej, který bude umístěn vpředu na konzoli a dále dotykový touchpad, který bude umístěn na zadní straně konzole. Přenosná konzole Playstation Vita bude také obsahovat přední a zadní kameru, snímač pro detektor pohybu, zabudovanou GPS a mnoho dalších funkcí.

Nová přenosná konzole Playstation Vita od společnosti Sony by měla být v prodeji koncem roku 2011. Doporučená maloobchodní cena by měla být €249 pro bezdrátovou verzi konzole a doporučená maloobchodní cena € 299 by měla být pro bezdrátovou 3G verzi přenosné herní konzole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *