Žádná tiskárna se neobejde bez kvalitních náplní

Máte-li doma tiskárnu, určitě dobře víte, že pokud vám dojde její náplň, je zkrátka potřeba její výměna. Pro tyto případy je lepší na tento stav myslet již předem a mít alespoň jednu náplň připravenu. Ukazatel jejího množství totiž není vždy úplně přesný a tak se může stát, že náplň dojde znenadání, například v době, kdy potřebujete tisknout důležitý dokument. Jestliže přemýšlíte kde náhradní náplně do tiskárny koupit a vlastníte inkoustovou tiskárnu, potom jsou jasnou volbou inkoustové cartridge od glfarby.sk. Tento internetový obchod vám nabídne nejenom skvělé ceny, ale hlavně také obrovský výběr náplní do všech typů tiskáren, a to jak těch nových, tak samozřejmě i starších.

_vyr_206hp-c4908ae-no-940xl-magenta

I laserová tiskárny potřebují měnit tonery

Ačkoliv jsme zmiňovali pouze inkoustové tiskárny, jsou na trhu i laserové, které sice pracují na jiné technologii tisku, ale taktéž je potřeba měnit jejich tonery, pokud dojdou. I to je v případě těchto tiskáren velmi snadné a zvládne to naprostý laik. Pokud vám tedy jakákoliv barva dojde, obstarejte si levné tonery, ty vyměňte za prázdné a můžete nadále bez problémů tisknout. Při koupi je samozřejmě vybírat podle toho, jaký máme typ tiskárny. Nejenom různí výrobci, ale i různé série potřebují jiné provedení tonerů, a pokud koupíme jiný, pravděpodobně nám nebude pasovat. Při výběru buďte tedy velmi obezřetní.

Originální nebo neoriginální tonery?

Otázkou však zůstává, zda využívat pouze originální, nebo neoriginální tonery. Zatímco originální dodává přímo výrobce, ty neoriginální jsou často vyráběny tak, že jsou doplňovány a znovu prodávány již prázdné kusy. Z hlediska kvality tisku jsou určitě dobrou volbou kvalitní tonery hp, tedy pokud máte tiskárnu právě této značky. Jelikož se jedná o nejrozšířenější značku tiskáren nejenom na našem, ale i na světovém trhu, pravděpodobně jí máte i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *