Kam umístit reklamní polepy, aby zvýšily počet zákazníků?

Drobní živnostníci nepotřebují jen dobrý marketingový plán. Nové zákazníky jim mohou přivést i reklamní polepy. Kam je umístit, aby byly co neúčinnější?

Propagace neprobíhá jen ve virtuálním prostoru. Pokud vlastníte lokální podnik nebo živnost, nepotřebujete SEO experta a marketingového specialistu. Dobrou práci mohou odvést i reklamní polepy. Pokud je dobře použijete, pak se mohou stát opravdu silnou zbraní ve vaší marketingové kampani. Která místa jsou pro jejich využití nejlepší?

Automobil

Staré dobré auto. Reklamní polepy aut jsou tu s námi od nepaměti. A dlouho ještě budou. Kvalitně navržený polep totiž dokáže k vašim branám přivést i desítky zákazníků. Proto design polepu nepodceňujte. Najměte si profesionála, který jej zpracuje. A nezapomeňte na nich výrazným písmem vyznačit kontakt a obor působnosti. I když ten by měl vyplývat už ze samotného provedení.

Výloha

Výloha je dalším místem, které nabízí dostatek prostoru pro vaši propagaci. A nemusí jít jen o váš obchod nebo pobočku. Pokud obchod s výlohou nemáte, můžete si pronajmout místo v některé ze specializovaných inzertních ploch. Ty bývají často umístěny v centru města a na dobře viditelném místě. Polepy na výlohy tak rozhodně berte v potaz i při své marketingové strategii. Dobře zpracované samolepky totiž pomůžou rozšířit okruh vašich potenciálních zákazníků.

Výzdoba zdí

Samolepící fólie můžete přilepit i na zeď. Určitě najdete místo, které vám jeho majitel rád pronajme. A pokud máte vlastní obchod, získáte díky polepům možnost lépe zaujmout a doprovázet zákazníky. Vhodně vylepené samolepky v obchodech navíc mohou utvořit jednotný design, který si vaši zákazníci zapamatují. Opět na něm tedy nešetřete. Vytvořte kvalitní návrh a propojte jednotlivé části prodejny právě tímto designem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *