Nová vylepšení v aplikaci Nokia Ovi Mail a Ovi Chat

Uživatelé internetových aplikací Ovi Mail a Ovi Chat mohou nyní používat nová vylepšení pro tyto aplikace.

Nová vylepšení aplikací Ovi Mail a Ovi Chat nabízejí možnost např. zasílat odpovědi na zprávy, které uživatelé obdrželi na sociální síti Facebook, dále v Yahoo! skupinách a v Yahoo! emailu a také zasílat odpovědi na zprávy obdržené od jiných poskytovatelů emailových služeb, a to prostřednictvím nové lišty pro rychlou odpověď, kde se zobrazují nepřečtené zprávy a různé aktualizace.

Uživatelé nyní také mohou chatovat s přáteli na Ovi Chatu mezitím když odesílají zprávy nebo si kontrolují nově přijaté zprávy a emaily. 

Další vylepšení internetových aplikací Ovi Mail a Ovi Chat je vylepšená správa kontaktů při posílání zprávy, SMS nebo emailu. Uživatelům se např. zobrazí návrh kontaktů, kterým uživatelé zasílají zprávy nejčastěji.

Aplikace nyní také nabízejí nový design, kde si uživatelé mohou vybrat z 50 různých šablon a nastavit si tak vzhled aplikace podle jejich výběru.

Mezi další vylepšení patří také snadnější sledování online objednávek, dále možnost zrušení zasílání nevyžádaných newsletterů a rychlé zasílání velkých souborů. Pro uživatele je k dispozici také lepší vyhledávání v emailu, které umožňuje snadno procházet výsledky, třídit výsledky podle odesílatele, přiloženého souboru, datumu nebo umístění složky.

K dispozici je také pro uživatele nová pokročilá technologie SpamGuard a nová anti-pishing platforma, která chrání uživatele před emailovými podvodníky a nevyžádanou komunikací přes aplikaci Instant Messenger.

Oficiální stránku Ovi Mail a Ovi Chat naleznete na odkazu zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *