Společnost Sony představila Sony Ericsson Xperia Play

Společnost Sony dnes představila v Barceloně dlouho očekávaný Playstation Phone.

Nový Smart telefon má oficiální název Sony Ericsson Xperia Play a nabízí hraní také ve 3D formátu. Telefon pracuje na nejnovějším OS Android,obsahuje 5 megapixelový fotoaparát a 4 palcový dotykový displej. Nové zařízení nabízí vysouvací podložku, kde se nacházejí klasická tlačítka, které nabízejí herní zařízení Playstation a místo analogových páček, které jsou u běžných ovladačů k herní konzoli, nabízí zařízení dotyková tlačítka.

Sony uvedlo, že známé herní tituly budou k dispozici na Android trhu a mezi tituly patří Need For Speed, The Sims 3 a první verze hry Multi-player Fifa pro mobilní telefony. Firmy Glu Mobile a Activision dodají pro zařízení hry Guitar Hero a Gameloft tituly včetně Assassin´s Creed a Splinter Cell.

Nový Smart telefon Sony Ericsson Xperia Play byl jako první telefon certifikován pro Playstation a bude mít přístup k herním titulům přes Playstation Suite, které bude spuštěno v letošním roce.

Telefon bude v prodeji od dubna ve Spojených státech, kde zařízení bude nabízet společnost Verizon a později by měl být telefon v prodeji také v Evropě.Cena nového telefonu Sony Ericsson Xperia Play by měla být přibližně €600 jako nedotovaný telefon.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *