Videokonference a online výuka: Je technika drahá?

Ať už máte velkou společnost, nebo vlastníte malou firmu, technika na videokonference nebo online poradu se vám jednou bude hodit. Je ale ve vašich silách dovolit si za ní zaplatit?

Osobní schůzky stále mají svoje opodstatnění. Zejména u obchodních setkání se dá očekávat, že nikdy nevymizí. Stále častěji se ale setkáváme s tím, že se schůzky přesouvají do virtuálního prostoru. Pokud chcete, aby na zvýšený počet videokonferencí byla firma připravena, pak si přečtěte tento článek.

Videokonference pro každého

Videokonference zajišťují bezpečnost a pohodlí všech zúčastněných. Místo sjíždění z různých koutů celé republiky, by dokonce států, stačí sednout k počítači a začít vysílat. Je to jednoduché a rychlé. Oběma stranám to ušetří čas, který mohou efektivně využít.

Videokonferenční systémy už nejsou v dnešní době příliš drahé. V podstatě si vystačíte s počítačem nebo telefonem, vhodnou aplikací a můžete začít komunikovat. Pokud ale chcete robustní a kvalitní řešení, konferenční systémy už dnes pořídíte za rozumné ceny.

Výbava v dnešní době korovavirové

E-learning se stává (zejména v současné situaci) stále žádanějším. AVTG nabízí e-learningové studio s průhlednou tabulí pro vytváření atraktivních webinářů, online porady, streamování a online výuku.

AV technika nejen pro podnikatele

AV technika Praha, ale i v jiných oblastech Česka, je vhodným doplňkem k videokonferencím. Zejména v zasedací místnosti, kde mnohdy bývá špatná akustika. AV technika zajistí kvalitní a nerušený přenos videa a zvuku. Její zapojení a nastavení je ale náročné. Pokud si s tím neporadíte, vsaďte na pomoc odborníka.

AV vybavení učeben ještě nedávno nebylo nezbytné, v dnešní době se ale hodí. Videokonferenční systémy tak přijdou vhod i ve školách. Zejména pokud školu vede progresivní ředitel, který rád diskutuje a získává poznatky od ostatních. Tímto způsobem se dá ušetřit spoustu peněz za cestování.

Konferenční systémy jsou v dnešní době poměrně dostupné, to se ale nedá říct o produkčních pracovištích. Pokud nepracujete s videem, produkční pracoviště zřejmě nebudete potřebovat. Zajišťujete-li velké sportovní akce či koncerty, určitě se bude hodit. Stejně tak jako tlumočnická technika, která přijde vhod nejen při mezinárodních konferencích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *