Tonery pro oblíbené značky tiskáren a kopírek

Prodej tonerů na tiskárny a kopírky bezpochyby odráží jejich oblíbenost u českého zákazníka. Zaměřme se tedy alespoň na některé z nich, abyste měli určitou inspiraci pro jejich potenciální nákup.

Spotreba 1

Tiskárnu i kopírku vlastní mnoho institucí i firem a má je doma i nemálo z vás. Pro stoprocentně  spolehlivý provoz těchto přístrojů jsou pochopitelně potřeba kvalitní tonery. Ty lze v současné době i v našich luzích a hájích zakoupit v pestré škále variant, ať už se jedná o originální tiskové náplně nebo náplně kompatibilní. K nejoblíbenějším pak samozřejmě patří tonery Lexmark, HP, Epson, Canon či tonery Samsung.

 Jaké jsou nejprodávanější tonery u nás?

V současné době jsou s největší pravděpodobností nejpopulárnější originální i kompatibilní tonery HP, tedy Hewlett-Packard. Jedná se konkrétně například o tonery HP CE285A, Q2612A či CB435A.

Tiskárny a kopírky japonská značky Epson se rovněž řadí mezi velice oblíbené. Tonery Epson jdou proto ruku v ruce s tím rovněž na odbyt. Zaměříme-li se na jednotlivé varianty, tři velmi prodávané tonery Epson jsou T1281, T1285 nebo T1291.

Rovněž z Japonska pochází firma Canon, jejíž fotoaparáty, ale také tiskárny a kopírky zná snad každý. Tonery Canon proto i

Spotreba 2

v tuzemsku seženete v pestré škále variant. Mezi nejprodávanější tonery Canon přitom patří FX-10, EP-27 či CRG-725.

Další asijskou společností (tentokrát z Jižní Koreje), která patří k předním výrobcům kopírek a multifunkcí, je Samsung. Jejich prodejnost se potom odráží i pro samotné tonery Samsung. Na tomto místě jmenujme alespoň typy MLT-D1042S, MLT-D1092S a MLT-D1052L.

Na závěr se ještě krátce zaměřme na tonery Lexmark, jelikož kopírky a tiskárny s touto značkou jistě vlastní i mnoho z vás. Tonery Lexmark 12016SE, E250A11E i 10N0016 jsou proto velmi vhodnou variantou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *