Senzor Kinect pro konzoli Xbox 360

Kinect pro Xbox 360 je zcela nový způsob,který oživuje hraní a zábavu bez používání ovladače.S Kinectem ustupuje technologie do pozadí a dává prostor vaší přirozenosti.

Hraní s Kinectem je snadné a okamžitě nadchne každého.S kinectem vás čeká spousta legrace,pohybu,smíchu a povzbuzování od přátel.Vidíte míč?Jednoduše do něj kopněte.Vidíte kamarády jak se baví a chcete se přidat?Skočte k nim a začněte hrát.

Hraní bez ovladače znamená,že hrajete tělem.Pokud chcete kopnout do míče,stačí kopnout před vaší obrazovkou.Když chcete vyskočit,stačí jen vyskočit.Nemusíte se učit ovládání jako na ovladači,stačí si jen stoupnout před obrazovku a začít hrát.

Kinect můžete aktivovat jediným pohybem před senzorem.Kinect používá pohybový senzor,který sleduje celé vaše tělo.Funkce Kinect ID Vás rozpozná pomocí fyzických údajů,které jsou uloženy ve vašem profilu.Když si budete chtít znovu zahrát,Kinect vás rozpozná a umožní vám kdykoliv se připojit.

Hraní se senzorem Kinect je snadné a zábavné.Při hraní her zapojíte celé vaše tělo,bez používání ovladače.Senzor Kinect funguje na každé konzoli Xbox 360.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *