Služba Xbox Live v České republice

Služba XBox Live je i nyní v České republice.
Prostřednictvím služby Xbox Live můžete hrát hry v režimu pro více hráčů,zaznamenávat vaše skóre a stahovat nejnovější tituly z edicí Xbox Live Arcade a Games Demand,přímo z vašeho obývacího pokoje.

Stažením nejnovějších doplňků,jako jsou balíčky map,
úrovně,postavy nebo skladby,si můžete rozšířit vaše zážitky u oblíbených her.Služba Xbox Live Vám nabízí exkluzivní přístup ke stovkám her,demo verzím a upoutávkám. Takto si můžete hry nejdříve vyzkoušet,předtím než je koupíte.

Můžete například pozvat přátele z celého světa,aby s vámi hráli vaši oblíbenou hru v reálném čase.Ať už máte rádi sporty,hudební hry,závodní nebo akční hry,služba xbox Live nabízí  hry pro všechny věkové kategorie.Pokud si pořídíte zlaté členství,služba xbox Live Vám nabízí každý týden nabídky s,kterými ušetříte mnoho peněz,než když kupujete hry za běžné ceny.

Pokud chcete používat službu Xbox Live v České republice,můžete přenést svůj účet založený v zahraničí do České republiky.Při přenesení vašeho účtu bude zachován váš Profil,Skóre hráče,Výsledky,Počet bodů a zaplacená doba předplatného.Samozřejmě nepřijdete o žádný stažený obsah,jako jsou například Avataři,hry z edice Live Arcade nebo skladby.

Než začnete s přenesením účtu,je potřeba se seznámit s těmito informacemi :

Některé služby nemusejí být České republice dostupné.

Dříve zakoupený nebo stažený obsah (například videa,hry a doplňky) nebude zatím možné při přenesení účtu znovu stáhnout,takže zakoupený obsah je doporučeno uložit na pevný disk nebo USB flash disk.

Přenesení účtu je nevratné.Některé tituly dostupné nyní na Xbox Live Marketplace.

Assassins CreedTomb RaiderComic Jumper

 

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *