Objevte 3D na konzoli Playstation 3

Stereoskopické 3D je již nyní nabízeno pro konzoli Playstation 3 od roku 2010.V průběhu příštího roku bude stereoskopické 3D nabízet ještě více možností.Pro konsoli PS3 budou nabízeny nové hry jako například Killzone 3 nebo Uncharted: Drake´s Deception.

3D televizory Sony Bravia nabízí skvělý zážitek při sledování 3D na super tenké obrazovce.Pokud jste si letos zakoupili televizor s 3D technologií,můžete s ním snadno díky brýlím s technologií Active Shutter od firmy Sony a vysílačem pro synchronizace 3D,udělat skutečné domácí kino.S těmito výrobky můžete také snadno hrát konzoli Playstation 3 ve 3D.Nejdříve je,ale potřeba stáhnout a nainstalovat nejnovější aktualizace softwaru.

Jakmile si stáhnete a nainstalujete aktualizace,můžete začít hrát hry ve stereoskopickém 3D.Už dnes jsou k dispozici hry,které lze hrát na konzoli Playstation 3 ve stereoskopickém 3D.Pokud máte k dispozici například hry PAIN nebo Wipeout HD,můžete si v Playstation Store stáhnout zdarma aktualizaci,která hře dodá nový rozměr.

Mezi další hry,které jsou již dnes k dispozici patří například tituly James Cameron´s Avatar:The Game,Tron:Evolution,Princ of Persia:The Sands of Time,Call of Duty:Black Ops,The Sly Trilogy nebo také závodní hra Gran Turismo 5.Ano,nyní můžete také hrát tuto skvělou závodní hru (GT5) s dílny firmy Polyphony Digital a závodit na každém z okruhů ve skvělém rozměru stereoskopického 3D.

V Playstation Store si také můžete zdarma stáhnout aplikaci PlayMemories a prohlížet vaše fotografie ve stereoskopickém 3D.K fotografiím můžete také přidat hudbu podle vlastního výběru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *