Společnost Telltale Games představila hru Back to the Future

Společnost Telltale Games vydala herní verzi filmové trilogie Návrat do budoucnosti „Back to the Future“.

Hra Back to the Future byla představena koncem loňského roku a je k dispozici pro PC, Mac a Playstation 3. Verze pro Playstation 3 je k dispozici prozatím jen pro USA a pro ostatní státy by měla být k dispozici brzy,
uvedla společnost na blogu. Společnost Telltale games také spustila tento týden verzi hry Back to the Future pro iPad a je k dispozici v App Store.

Nová hra nabízí herní příběh, který je identický s filmovým příběhem ve filmové trilogii, kde hlavní herní postavy Marty Mcfly a doktor Emmett Brown cestují časem prostřednictvím stroje času automobilu DeLoreanu. Ve hře se objeví známé postavy z filmů jako Biff Tannen, George McFly a hlavní postavy Marty Mcfly a doktor Emmett Brown.

Společnost Telltale Games nabídne 5 epizod této herní verze filmové trilogie, kde bude každý měsíc spuštěna jedna herní epizoda. Cena hry Návrat do budoucnosti „Back to the Future“ je $24,99 (cca 500Kč). Verze hry pro tablet iPad je za cenu $6,99 (cca 140Kč). Více informací o hře se můžete dozvědět na oficiálních stránkách Telltalegames.

Hru pro iPad je možné stáhnout v App Store na odkazu zde. Můžete také vyzkoušet aplikaci na sociální síti Facebook zde. Níže si můžete prohlédnout některé náhledy z hry Back to the Future a video.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *