Yahoo! nabízí vytvoření vlastního fontu na Fontself.com

Společnost Yahoo! nedávno spustila novu beta verzi Yahoo! emailu, která nabízí nový design,lepší zabezpečení proti spamu a vylepšené uživatelské rozhraní. Nyní Yahoo! spustilo také více možností pro aplikaci My Cool Font pro Yahoo! email.

Uživatelé mohou v jejich Yahoo! emailu použít aplikaci pro tvorbu fontu písma, kde si mohou vybrat z několika desítek již připravených zábavných fontů písma. Aplikace My Cool Fonts, kterou uživatelé naleznou přímo v jejich emailovém učtu, je nová aplikace od společnosti Yahoo!, která byla spuštěna v loňském roce a oficiální stránky aplikace naleznou uživatelé na adrese Fontself.com.

Fontself nabízí zábavné fonty písma, které mohou uživatelé použít v jejich emailové zprávě např. když posílají email svému známému. Vybrat si mohou z několika fontů od školního písma, zábavně barevného fontu až po valentýnský font a psaný font podobný kurzívě.

Prostřednictvím stránek Fontself.com mohou uživatelé také tyto fonty písma použít na sociálních sítích jako Facebook,Twitter,Myspace,Netlog,Blogger a nebo mohou použít font pro jejich vlastní webové stránky.

Služba nyní nabízí uživatelům vytvoření jejich vlastního fontu,kde si mohou vytvořit jakýkoliv font písma psaný rukou a poté jednotlivá písmena naskenovat do jejich počítače.
Nejdříve je potřeba,aby si uživatelé vytiskli šablonu pro písmo na stránkách Fontself.com a vytvořili jednotlivá písmena do této šablony,pak už jen stačí přihlásit se na těchto stránkách a nahrát jejich šablonu s písmem do jejich účtu a postupovat podle návodu na stránkách.

Služba Fontself také nabízí aplikaci na sociální síti Facebook,kde mohou uživatelé chatovat a použít v chatu některý z těchto fontů,dále mohou fonty použít na obrázky na jejich profilu a nebo v jejich příspěvcích.

Novou beta verzi Yahoo! emailu si můžete vyzkoušet na těchto stránkách Yahoo.com.
Emailový účet na Yahoo! nabízí uživatelům neomezený prostor pro jejich emaily,lepší zabezpečení proti spamu,mobilní verzi emailu a rychlejší posílání zpráv,včetně přiložených dokumentů.

[vsw id=“15017698″ source=“vimeo“ width=“500″ height=“300″ autoplay=“no“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *