Aplikace ČSFD.cz pro iPhone

Dlouho očekávaná aplikace ČSFD.cz od společnosti POMO Media Group a Mobile Internet je na světě. Konečně jsme se dočkali a do svých iPhonů můžeme stáhnout velice povedenou aplikaci o informacích k filmům, recenzím a hodnocením.

Co aplikace nabízí

Televizni aplikaceZákladní myšlenkou aplikace je vyhledávání, procházení a samozřejmě také hodnocení filmů a herců. Stejně jako u klasické verze na internetu, jenže v daleko přívětivější formě prostřednictvím telefonu. Na úvodní obrazovce uvidíte nejnovější trailery a zajímavá videa. Ihned tak máte k dispozici obsah na konzumaci. Trailery jsou standardně v jazyku filmu, takže můžete mít film v angličtině či češtině v závislosti na výrobci.

Televizní program v aplikaci

Velice zajímavou informací jsou i televizní programy, respektive TV Tipy, které vám dají rychlý přehled o tom, co a kde stojí za to shlédnout. A jak dochází k doporučování filmů? Jednoduše, díky uživatelské základně a hodnocení více než 300 000 tisíc uživatelů internetového portálu ČSFD.cz. Zajímavé jsou i programy všech českých a slovenských kin doplněné i o kontaktní údaje k okamžité možnosti rezervace. Velice zdařilý počin. Poznávací znamení aplikace je tedy její přívětivost a rozšíření působnosti nad rámec standardních služeb poskytovaných na původní internetové adrese.

Pro registrované uživatele něco navíc

Registrovaní uživatelé aplikace ČSFD.cz mají navíc možnost vytvořit si vlastní seznam Chci vidět. Tento seznam slouží k tomu, že nikdy nezapomenete na film, na který jste se někdy chtěli podívat. Jednoduše se přidá do seznamu, a jakmile se tento film objeví v televizním programu, kině či na DVD, aplikace vám o tom sama dá vědět. Aplikace je zdarma, stejně tak i registrace. Tudíž vám vřele doporučujeme vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *