Nintendo uvede 18 her společně s prodejem Nintendo 3DS

Společnost Nintendo předpokládá, že bude k dispozici 18 her pro novou herní přenosnou konzoli Nintendo 3DS s jejím uvedením na trh 27. března v USA.

V seznamu her, které budou k dispozici společně s konzolí jsou hry od společnosti Nintendo jako Pilotwings Resort, letecké hry a nintendo dogs and Cats, kde se mohou uživatelé starat o jejich psy a kočky. Všechny tyto hry se budou prodávat za $39,99 (cca 800Kč)

Společnost Capcom dodá pro konzoli hry Super Street Fighter IV 3D edition a Electronics Art nabídne hry The Sims 3 a Madden NFL Football. Společnost Sega nabídne Monkey Ball 3D a závodní hru Ridge Race 3D.Vývojářská společnost Ubisoft, která jako třetí strana dodá nejvíce her pro konzoli Nintendo 3DS nabídne čtyři hry, včetně Rayman 3D a Tom Clancy Ghost Recon Shadow Wars.

Herní přenosná konzole Nintendo 3DS je nejvíce očekávaným herním zařízením v tomto roce. Herní konzole umožňuje uživatelům hrát 3D hry bez speciálních 3D brýlí.Na tiskové konferenci, kterou společnost Nintendo pořádala minulý měsíc, představila společnost tuto herní přenosnou konzoli a uvedla, že cena konzole by měla být přibližně $249,99 (cca 5000Kč) a v prodeji bude od 27. března na trhu v USA.

V našem příspěvku jsme vás také informovali o představení nové herní přenosné konzole Nintendo 3DS, který si můžete přečíst na odkazu zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *