Zefektivněte práci ve své firmě pomocí kolaborativních robotů

Není žádnou novinkou, že robotizace práce nachází v průmyslové výrobě stále větší uplatnění. Robotizace práce totiž zvyšuje efektivitu a rychlost výroby a s tím spojené vyšší zisky. Nejčastější využití v moderních firmách nacházejí především kolaborativní roboti, kteří mohou bezproblémově pracovat ve stejném prostoru s lidmi. Nejen, že kolaborativní roboti dokáží pracovat nonstop a zastat řadu rutinních činností, ale také zvyšují konkurenceschopnost firmy na trhu práce.

Pomocník pro jakoukoliv práci

Kolaborativní robot AUBO najde využití pro téměř každou práci, zejména v rutinních a monotónních činnostech či tam, kde je potřeba zajistit nulovou chybovost. Je možné adaptovat ho i do stávající výroby a přizpůsobit mnoha požadavkům.

Průmysloví roboti najdou uplatnění při práci s různými nástroji, ovládání velkých strojů, třídění materiálu či při kontrole kvality materiálů. Menší kolaborativní robot se hodí na jemnou práci a větší pak dokáže obstarat i těžkou dřinu. Navíc kolaborativní robotika je typická intuitivním a uživatelsky přívětivým ovládáním, takže se stane ideálním parťákem v každé firmě, pokud bude potřeba lze robota ovládat i manuálně.

Zvyšte úspěšnost své firmy

Robotizace výroby má několik nesporných přínosů, které dokážou zvýšit úspěšnost firmy v porovnání s firmami, které robotizace výroby nevyužívají. Významným přínosem je především finanční úspora. Dále pak robotická automatizace zajistí vyšší produkci a vaše výroba bude zcela bez vad, což sníží reklamaci a zlepší reputaci u vašich zákazníků. Není žádným tajemstvím, že robotizace práce bude rozhodovat o úspěšnosti firem v následujících letech, jelikož dokáže nahradit stále se snižující počet pracovníků ve výrobě.

Rychlá implementace

Zavedení kolaborativního robota do provozu netrvá vůbec dlouho, jak by se mohlo zdát. Implementovat do výroby ho lze již během jednoho až dvou dnů. Pokud si myslíte, že by robotická ramena našla uplatnění ve vaší firmě, pak se obraťte na společnost Kinalisoft, která zaujímá přední postavení na trhu robotických systémů a vývoje průmyslového softwaru.

Automatizace výroby vám zajistí vyšší efektivitu a s tím spojené vyšší zisky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *