Pronajmněte si moderní kancelářské prostory v Brně

5_454x340Druhé největší město v republice – Brno, je strategickým místem naší země. Z Brna je to všude kousek. Do Vídně, do Prahy i do Ostravy. Navíc se v Brně koná řada veletrhů a akcí. Je zkrátka mnoho důvodů pro které je dobré najít si kancelář v Brně.

Reprezentativní prostory a nejnovější technologie

Než si pronajmete kancelář v Brně, myslete na její polohu. Klienti by k vám měli bez problému trefit a také by mělo být kde zaparkovat. Kanceláře v Brně od společnosti Regus najdete v reprezentativních prostorách administrativní budovy Špilberk na Holandské ulici.

Kanceláře všech rozměrů pro malé živnostníky i velké firmy naleznete v pátém patře v jedné z nejrychleji rostoucích budov v regionu. Kromě kanceláří k pronájmu zde naleznete také obcho7_454x340dní centrum, virtuální kancelář, zasedací místnost, obchodní salónek a denní kancelář. Vše má tedy po ruce, připraveno kdykoliv k použití.

Pokud se potřebujete spojit s klientem z druhého konce světa, využijte moderní technologie videokomunikačního zařízení.

Kancelářské prostory jsou zde pro vás otevřeny sedm dní v týdnu 24 hodin denně. Vaše práce tedy není ničím omezena. K dispozici máte zcela vybavený kancelářský prostor s nejnovějšími moderními technologiemi.

Pronájem kanceláře v Brně v budově Špilberk přináší další řadu výhod. Obchody, kavárny a restaurace naleznete přímo v obchodním centru. Odpadá tedy jakékoliv cestování, když si budete chtít zajít na oběd nebo na kávu s klientem.

Využít můžete také služeb našich profesionálních vyškolených asistentek. Vyřeší za vás telefony, poštu i administrativu.

Regus se zcela přizpůsobí vašim aktuálním požadavkům

Regus je připraven na všechno. Ať už potřebujete jakkoliv velký prostor, na jakoukoliv dobu. Během svého podnikání můžete změnit místo podnikání nejen v rámci České republiky, ale téměř celého světa.

Kancelářské prostory a jednací místnosti nyní naleznete v 1 800 lokalitách, 600 městech a 100 zemích světa. Změnit místo podnikání můžete ze dne na den. Dnes pracujete v Brně, zítra v Praze a další den třeba v Londýně.

Domluvte si prohlídku

Chcete si na vlastní oči prohlédnout, jak vypadají brněnské kancelářské prostory? Stačí zavolat na telefonní číslo (+420) 222 191 100 a domluvit si osobní prohlídku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *