Společnost Nintendo oznámila spuštění prodeje nové herní konzole Nintendo 3DS

Společnost Nintendo oznámila spuštění prodeje kapesní herní konzole Nintendo 3DS. Nová kapesní herní konzole bude v prodeji od 27. března 2011 v USA, kdy bude v prodeji v České republice společnost prozatím nesdělila.

Konzole nintendo 3DS nabízí hraní ve 3D, ke kterému nepotřebujete speciální brýle pro sledování 3D. Stereoskopicé 3D zobrazení v horní části poskytuje objektům ve hře prostor a hloubku, které jsou zobrazeny až do zadní části obrazovky. Toto zobrazení umožňuje lépe vidět postavení herních postav a herních překážek. Zařízení nabízí vestavěný posuvník, který poskytuje nastavení hloubky 3D obrazu podle požadavků uživatele. Zobrazení 3D formátu také můžete vypnout a hrát ve standardním 2D formátu,
který je kvalitnější, než nabízela předešlá verze Nintendo DS.

Obvyklá cena za, kterou by se měla konzole prodávat v USA je $249,99 (cca 7000Kč).

Potvrzené hry třetích stran, které vyjdou zároveň s konzolí jsou: The Sims, Ridge Racers, Super Street Fighter 3D edition, Resident Evil Mercenaries 3D, Dead of Alive:Dimensions, Pro Evolution Soccer 2011, Madden Football, Asphalt 3D, Bubble Shooter, Combat of Giants: Dinosaurs, Lego Star Wars.

Potvrzené hry od Nintendo jsou: Pilotwings Resort, Nintedogs + Cats, SteelDiver, Kid Icarus Uprising, Legend of Zelda, Oscarina of Time.

Nintendo 3DS je kompatibilní s předešlými verzemi DS a DSi pro stažení obsahu. Součástí balení je 2GB SD karta a nabíjecí zařízení. Konzoli je možné zakoupit ve dvou barvách v modré a černé. Zařízení také nabízí 3D fotoaparát se, kterým můžete vidět okolí ve 3D formátu a pořizovat fotografie ve 3D.

Kdy bude dostupné Nintendo 3DS také České republice vás budeme informovat. Níže si můžete prohlédnout fotografie. Pro více informací o zařízení, můžete navštívit oficiální stránky Nintendo 3DS. [flagallery gid=10 name=“Gallery“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *