Spolehlivý partner pro pořádání online akcí všeho druhu

Uspořádat a kvalitně ozvučit videokonferenci, online poradu nebo webinář není žádná sranda. Pokud si myslíte, že to nezvládnete, nechte tuto práci na profesionálech. Výsledek bude téměř dokonalý.

Hromadné společenské akce se mohou konat pouze tehdy, jsou-li maximálně zajištěny po technické stránce. To reálně znamená, že pořadatel musí mít zajištěn pronájem zvukové aparatury, zapůjčeny projektory, led obrazovky, osvětlení a dalších specifických komponent av techniky. Právě pro takové případy jsme zde my, abychom se našim klientům stali spolehlivými partnery při pořádání jejich akcí, ať se jedná o svatbu, promoční akci, koncert, sportovní utkání, stejně jako videokonferenci či prezentační vystoupení. Úspěch vaší akce bude i naší starostí!

Kdy jsme připraveni pomoct?

Akcí, při kterých je nezbytné zapojit audiovizuální techniku, je prakticky nekonečné množství. K těm již zmíněným lze přidat např. i videokonference, přednášky a prezentace s živým tlumočením, ozvučení obecních či městských akcí apod. Právě proto naleznou klienti v naší nabídce naleznete pronájem ozvučení, pronájem projektorů, ozvučovací technika k pronájmu, instalace tlumočnické techniky a dalších nezbytných zařízení.

Proč se obrátit na nás?

Zvolíte-li si za partnera při přípravě vaší akce právě nás, spolehnout se budete moci na naši profesionalitu, vysokou odbornost a mnohaleté zkušenosti z oboru av techniky. Samozřejmostí je u nás zákaznický přístup, příznivé ceny, důraz na kvalitu (používáme pouze značkové a kvalitní komponenty) i flexibilita a široká působnost. K dispozici je:

  • pronájem zvukové techniky Praha,
  • pronájem zvukové techniky Brno, 
  • půjčovna projektorů Praha,
  • půjčovna projektorů Ostrava,
  • půjčovna projektorů Brno.

Na všech těchto místech působíme. Pokud se k nám zastavíte, můžeme se domluvit na pronájmu výše zmiňované techniky a služeb. Meponechejte nic náhodě a zajistěte si bezproblémový průběh své akce, obraťte se v otázkách audiovizuální techniky a její instalace na nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *