Výdělek s Google Adsense a Flixya.com

Typ pro výdělek online přes internet uvádíme v tomto příspěvku možnost výdělku umístěním reklamy na vaše stránky a to reklamní program Google Adsense.

Google Adsense je reklamní program, který umožňuje provozovatelům stránek,umístit reklamu ve formě bannerů nebo reklamních odkazů. Zisk z této reklamy poté získáte, když některý uživatel vašich stránek klikne na reklamní banner nebo odkaz, který je umístěn na vašich stránkách. Pokud tedy máte internetové stránky s velkým provozem, tak by toto pro vás mohl vhodný přivýdělek, ale prostřednictvím této reklamy je možné získat i více než jen přivýdělek.

Google Adsense nabízí společnost Google, která vám zaplatí nějaké procento z jejich příjmů za reklamu, kterou si u Google objednávají velké, střední i malé firmy, pro propagaci svých výrobků a služeb.

Jako další typ pro použití Google Adsense mohou být stránky flixya.com. Na těchto stránkách se stačí zaregistrovat a vkládat video, která naleznete na youtube nebo jiných serverech a s tímto videem zároveň vložíte kód vašeho Google Adsense, který bude umístěn pod video. Tyto stránky slouží přímo ke sdílení videí a obrázků a výdělku prostřednictvím Google Adsense.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *