Závodní flash hry – zábava především

Chcete-li se třeba v práci chvilku odreagovat, můžete kdykoliv sáhnout po jedné z povedených závodních webových her, které vás dobře pobaví bez ohledu na to, jestli jim věnujete 5 minut, nebo hodinu. Ty nejpovedenější najdete na portálu Jogo.cz.

Fast Car Frenzy

Za všechny vybíráme právě tyhle povedené závody od vývojářů z Miniclip. Začneme tím, co vás hned praští do očí, totiž grafickou stránkou hry, která je na poměry flashovek neuvěřitelně propracovaná. Máme na mysli hlavně modely vozidel, které jsou velmi detailní a setkámimage001e se i s různými odlesky.

Druhou věcí, která stojí za zmínku, je jízdní model. Ten je samozřejmě arkádový, ale působí poměrně uvěřitelně a rozhodně vám nedá nic zadarmo.

Abyste se při jízdě nenudili, můžete sbírat mince a hlavně zrychlení, které vás na chvíli vystřelí obrovskou rychlostí, což se proti velmi kvalitním AI jezdcům opravdu hodí. Ostatně, vyzkoušejte sami, jestli vám bude Fast Car Frenzy sedět, nebo nikoliv.

Pokud vás přímo Fast Car Frenzy neuzajalo, na portálu Jogo.cz najdete další stovky závodních her. Taktéž od Miniclip je skvělá Jet Velocity. Znáte-li Wipeout (ne ten televizní!), budete mít poměrně jasno. Nasednete do futuristického vznášedla a 500 km/h pro vás nebude žádná rychlost, obzvlášť při využití zrychlujících pruhů.

Do dalšího závodu se posunete až po vítězství v tom aktuálním a postupně si odemykáte i další vznášedla, která charakterizuje rychlost a ovladatelnost. Díky úzkým tratím a poměrně velké rychlostní penalizaci při nárazu se budete muset hodně ohánět, abyste před sebe nikoho nepustili a mohli pokročit o závod dál.

Jet Velocity patří mezi nejlepší závodní hry pro kluky, takže jestli nepotřebujete super-realistické dráhy vymodelované podle skutečných okruhů a další prvky ze simulátorů, rozhodně vás nezklame.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *