Apple získal ocenění na veletrhu v Barceloně

Společnost Apple získala ocenění na mobilním veletrhu, který se konal tento týden v Barceloně.

Na veletrhu bylo představeno mnoho nových Smart telefonů, které pracují na OS Android. Apple na mobilním veletrhu v Barceloně nepředstavil žádné nové výrobky, ale i tak získal na veletrhu ocenění za mobilní telefon iPhone 4.

Představenstvo Global Mobile Awards GSMA jmenovalo iPhone 4 nejlepším mobilní telefonem roku 2011 za velkou obrazovku, ostrý design, fantastický materiál a fenomenální ekosystém pro vývojáře aplikací. Společnost Apple získala toto ocenění i přes mnoho stížností, kde si uživatelé stěžovali na problémy s anténou mobilního telefonu iPhone 4.

Společnost Apple již dlouho nepředstavuje výrobky na velkých veletrzích jako jsou Mobile World Congress (MWC) a roční veletrh spotřební elektroniky CES a místo toho pořádá vlastní vysoce publikované události pro představení výrobků Apple.

Mezi nové výrobky, které byli představeny na letošním MWC patří LG Optimus 3D,což je první Smartphone, který umožňuje uživatelům sledovat a nahrávat 3D video. Pak také Acer Smart Iconia, který nabízí 4.8 palcový displej, Samsung Galaxy S II a také nové tablet zařízení, které budou konkurovat Apple iPad.

Představenstvo Mobile World kongresu také udělilo ocenění „Výrobce zařízení roku“ společnosti HTC pro řady pracující na OS Android.

„Tato společnost si vybudovala svou přítomnost na trhu z ničeho, prostřednictvím marketingu a silného portfólia výrobků na mnoha platformách“ uvedl jeden z představitelů MWC. „Především se společnost ukázala jako mimořádně populární a stálý výrobce telefonů se skvělou komunikací a dobrými službami zákazníkům, je to zasloužená cena“ dodal jeden z představitelů.

Pro více informací o dalších oceněních pro další výrobce mobilních telefonů, aplikací a ostatních zařízeních se můžete podívat na odkazu zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *