Daňová evidence a vedení účetnictví snadno a rychle

Daňová evidence, vedení účetnictví, ale také evidence skladu jsou oblasti, ve kterých není nic důležitějšího než dokonalý přehled. Tyto činnosti si lze nicméně značně usnadnit. Jak?

Kvalitní program pro daňovou evidenci, vedení účetnictví anebo evidenci skladu jistě nalezne uplatnění u nejrůznějších institucí, jakož i u fyzických a právnických osob. A co že to vlastně máme na mysli? Jde o velice populární účetní program Pohoda, který si navíc lze pořídit v celé řadě variant. Stačí se tedy podívat na kompletní nabídku účetního programu Pohoda a vybrat si ten pravý, přesně dle svých potřeb.

Účetní program Pohoda – základní licence

Základní licence (více informací o ní naleznete zde) je určena spíše pro menší a střední firmy, i tak se ovšem jedná o velmi komplexní program, který uspokojí většinu vašich požadavků.

  • Program pro daňovou evidenci: pro tu se hodí varianty Pohoda Mini, Lite a Standard, které se v mnohém liší, nicméně už v minimální verzi Mini naleznete spoustu užitečných funkcí.
  • Program pro vedení účetnictví: verze Profi a Premium. Obě tyto varianty umožňují práci více uživatelů ve společné síti a hodí se i pro účetnictví neziskových organizací.
  • Program pro evidenci skladu: pro firmy, které samy nevedou účetnictví je výtečnou variantou program Pohoda Jazz. Umožnuje totiž prodej, fakturaci i vedení skladu.

Možná se nyní říkáte, že by se Vám hodily všechny verze pěkně pohromadě. Proto je tu Pohoda Komplet, tedy jak program pro daňovou evidenci, tak pro vedení účetnictví. Jedná se tak o kompletní variantu, se kterou budete mít všechny licence pohromadě.

Další verze účetního programu Pohoda

Kromě základní licence účetního programu Pohoda, existují rovněž další varianty. Pro střední a větší firmy je určen program Pohoda SQL a dále je tu i Pohoda E1, která je v podstatě totožná, jen s vyšší variabilitou a lepšími funkcemi. Opět si je přitom můžete pořídit ve více licencích, takže je lze využívat jako program pro vedení účetnictví a daňovou evidenci i pro evidenci skladu. S účetním programem Pohoda si zkrátka značně usnadníte práci.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *